pomoc

Príspevok v téme: pomoc
jozeffinka

mala som priatela 3 roky ,, po troch rokoch si zmyslel ze sa chce bavit a rozisiel sa so mnou a pretiahol inu ,,, medzitym sme boli v kontakte pisal mi ze spravil chybu ze mu chybam ale potom zacal chodit s druhou ,, s tou sa rozisiel kvoli tomu ze vraj lubi mna ,,, potom mi vkuse volaval vravel ze ma miluje ze ho to mrzi ,, a ked som uz pristupila na to ze dobre tak mu prepacim , z nicoho nic to vsetko zase ochladlo a on sam vravekl ze ma stale rovnako lubi ale ze uz to nikdy nebude ako predtym kvoli tomu co urobil ,, nechapem preco to urobil ,, mosno chcel vyskusa nieco ine lebo spal len so mnou predtym ,, ja neviem ,,, ale ked vravi ze lubi tak preco sa to vsetko stalo ,, a preco teraz nebojuje ako moze ? ked som ho odmietala vkuse mi volal vyznaval lasku ,, a teraz ked som mu povedala ze dobre ,, tak hej zavola mi kazdy den aj je so mnou ,,ale uz mi tak nevyznava lasku ako predtym ,,, a ja neviem co robit ,, boli sme bez seba 3 mesiace je to ine ,, ale lubim ho a myslim ze keby mi dokaze ze ma naozaj miluje a ze to uz nikdy neurobi tak by to bolo v pohode ,, ale zda sa mi ze zase to musim silit len ja ,, co robit? neozvat sa mu alebo ho nechat tak uz navzdy ,, ale mat len taky nezavezny vztah ?

BuRo20

Pokial chalan babu fakt miluje bojuje o nu,snaží sa ju získat, pokial ju chce len preto že neni na dohlade niečo lepšie tak je povrchní a city neprejavý... To je moj nazor.