Ľuďom už načisto šibe....

Príspevok v téme: Ľuďom už načisto šibe....
TRULY

Ja neviem, či ste si to všimli aj vy, ale vkuse narážam na nervóznych a nespokojných ľudí. Partnerské vzťahy sa rúcajú bez štipky logiky, susedia po sebe hučia, rodinný príslušníci sa navzájom nevážia. Každý je napätý a radšej riešia cudzie problémy ako svoje. Všetko to na nás vplýva, či si to uvedomujeme alebo nie. Ja chápem, že je stresová uponáhľaná doba, všetko pre peniaze, ale do kedy to takto budeme zvládať?!

TRULY

LULU :)) AŇI :d

No tak máš pravdu, ja ked tiež nikede pojdem tak sa pozdravim, požartujem a ludia sa uvolnia. Najprv su v šoku :D ale potom je dobre :)

Vlaado

Ahoj. Ľudský mozog funguje naozaj zaujímavo. Prispôsobuje sa nášmu okoliu a postupne sa nám môžme stať že sa tak začneme správať aj my. Myslím si že dobre sa proti tomu môžme brániť tu. Okrem toho verím, že v ľuďoch sa skrýva dobrá stránka len ju treba z nich vytiahnuť. Pozrite si túto stránku a povedzte o nej známym.
www.dennamotivacia.sk

Vlaado

Ahoj. Ľudský mozog funguje naozaj zaujímavo. Prispôsobuje sa nášmu okoliu a postupne sa nám môžme stať že sa tak začneme správať aj my. Myslím si že dobre sa proti tomu môžme brániť tu. Okrem toho verím, že v ľuďoch sa skrýva dobrá stránka len ju treba z nich vytiahnuť. Pozrite si túto stránku a povedzte o nej známym.
www.dennamotivacia.sk

lulu22

fúj, že akú hroznú chybu tam mám. to je určite preklep :) *ani
ale nielen v práci, samozrejme.
inak, moja mama je predavačka, v takých potravinách(nereťazových) a všetci ju majú radi, má takých zákazníkov, s ktorými si hovorí vtipy, každý, kto ju pozná, tak povie, že ona je najsympatickejšia z nich, ochotná, pozdraví, vždy usmiata.. :) takže nie všetky predavačky sú naduté :D

lulu22

TRULY, mi hovor, ja mám také telence v práci. a že majú vysoké školy, ale pozdraviť, keď prídu k nám do kancelárie abo na chodbe sa stretneme, to nehrozí. aňi keď prvá pozdravím, tak nič. minule mi to nedalo a keď neodzdravila, normálne som tak povedala, že aspoň sa povie múúúúúú :D

TRULY

Koľko krát sa pozdravim v obchode, slušne poprajem pekný den alebo podržim dvere a ludia jak teľce. Ani bú ani mééé.

TRULY

Mia_11 čistá pravda žiaľ, presne toto by som chcel zažiť čo zažívaš ty, klud pokoj rozumný ludia vdačny...

TRULY

no tak link mi odstranili :D

Ale tak chodte na moje video a tam je video volá sa -

Len zmlátiť, alebo zastreliť