Ľuďom už načisto šibe....

Príspevok v téme: Ľuďom už načisto šibe....
TRULY

Ja neviem, či ste si to všimli aj vy, ale vkuse narážam na nervóznych a nespokojných ľudí. Partnerské vzťahy sa rúcajú bez štipky logiky, susedia po sebe hučia, rodinný príslušníci sa navzájom nevážia. Každý je napätý a radšej riešia cudzie problémy ako svoje. Všetko to na nás vplýva, či si to uvedomujeme alebo nie. Ja chápem, že je stresová uponáhľaná doba, všetko pre peniaze, ale do kedy to takto budeme zvládať?!

lulu22

renee, máš pravdu. Hlavne média nás dosť ovplyvňujú tým, že na svete je LEN zlo, katastrofy (i keď za tie si vlastne ľudia môžu sami) a potom podvedome ľudia majú strach, boja sa a myslia len na to, že všetci sú zlí a nevedomky sa možno aj oni sami tak chovajú..
Najlepšie je nepozerať tv noviny, krimi noviny a radšej sa venovať sebe, svojim blízkym a ľudom, ktorých máš rád :)

Valium

Treba zničiť politikov a ludia budú na čas spokojný to mi ver.
Inak je to o mentalite (plate) ludí. Si všimnite, že slováci sú viac podráždený ako napr. ludia vo vyspelých štátoch. Prečo? Lebo majú väčšie platy a nemajú zakomplexovaných politikov ktorí každého okrádajú viď. slovensko. Bol som napr. v Nemecku a tam úplne v pohode ludia. A na slovensku? Stačí ísť do obchodu a predavačka na teba začne škriekať len tak lebo má blbý deň.

renee1

očkujú nás cez media,. najma tv programy. kladny hrdina z akčných vystriela aspon 100kvazi tych zlych a to je akože hrdina? politici si klamu do očí a aj nám a totálne si vymýšľaju , len aby si zabezpečili miestečka. starí ľudia, ktorí este ako tak vedia čo je ľudskosť vymru a čo tu bude s nami? mladí sa medzi sebou predvádzaju, súťažia vo všetkom. mne sa rozpadaju dlhoročné priateľstvá a nechapem vlastne prečo? ľudia sa boja o svoju existenciu a seba a nevedia pomôcť druhým. máme vsetko, čo pred nami generacie nemali a čo je to s nami?? zívisť, nenávisť, hnev a vulagarizmus. To nás ovladne ?

lulu22

Ja som sa dnes ráno zamýšľala nad niečím podobným...skôr tak nad vzťahmi partnerkými.Som z menšieho mesta, ccca 25tis.obyvateľoc a mám pocit, akoby som žila v takom menšom Beverly Hills, obrazne povedané. Každý s každým. Je to hrozné, ľudia čím ďalej tým viac striedajú partnerov, niečo sa im nepáči a hneď rozchod. Nie ako kedysi, rozumne sa porozprávať, nájsť riešenie.. Teraz nikto nechce "riešiť problémy", radšej uteká preč. A aj tak sa tá pesnička bude opakovať ďalej, i keď s iným partnerom, nový problém..
Možno partrím už len k tým posledným prívržencom monogamných vzťahov, ktoré nechcem na pol roka, ale ako sa hovorí-na celý život. A pritom nie som stará škola :D

RNG

Nediv sa, naockovali kazdemu sebectvo, znicili moralne zaklady, na vrchu spolocnosti su sami podvodnici, niet uz ziadnych "kladnych hrdinov" s pevnymi moralnymi zasadami. Je to celkove rozpad stability spolocnosti.
Ucel je co najviac zaujat mysel ludi vseliakymi problemami, aby sa nemohli zjednotit a pozadovat od vedenia, najma tych za oponou, aby robili to, co vlastne maju, tj SLUZIT narodu, nie ho zneuzivat.