Ako sa rano prebrat?

Tomas12345

Maj vedla postele pohár vody, a ráno po zobudení sa napi vody a potom si trochu namoč prsty do pohára a ovlaž si mierne tvár. Po chvilke si pod dat vlažnu až mierne studensiu sprchu.

Ondrejj

Skús si ráno nastaviť budík na šesť hodín, potom budeš chodiť spať skôr a vstávať skôr... bratranec vstáva o dvanástej a nevie sa prebudiť ja vstávam o ôsmej a prebudím sa v pohode, raz som tiež vstal asi o jedenástej a tiež som sa nevedel prebudiť lebo som bol dlho hore.. dúfam že to pomôže.

lost

Yersinia

PRESNE TAKTO ma motivuje BEBE metrovy kolac z BEBE keksov, rano :)

no ale len za predpokladu, AK si na ten kolac rano spomeniem :)

Yersinia

Pre mňa sú motivujúce aj dobré raňajky. Občas pred spaním sa idem pozrieť do chladničky, vyhliadnuť si tam niečo dobré, aby som mala ráno dôvod vstať :D
Nech to znie hocijako blbo, zaberá to.

vsevedka

sry, ale predpokladam, ze si len "velke" rozmaznane decko ( mozes mat tak cca 17-20 rokov) a nemas povinnosti, ktore by ta donutili vstat, ved ak by si bola zavisla na peniazoch z prace, z ktorej by ta po 2 neskorych prichodoch vyhodili a ty by si ostala na "dlazbe" pretoze by si nemohla zaplatit byt, velmi rychlo by si sa rano prebrala..

napriek tomu, aby si nepovedla, ze som na teba zla, hodim sem aj rady:

skus hned rano, este v posteli pustit si nejaku oblubenu rezku hudbu a maj v chladnicke nachystany pohar cerstvej stavy z grapu,ci citrona, zmiesaneho s vodou v pomere 1:1, co pomoze nastartovat metabolizmus

pri tvojej lenivosti ta budem asi zbytocne nahovarat na dlhsie cvicenie, ale i kratucka rozcvicka pomoze rozprudit krv a to, predsa ide, aby si sa prebrala

a este po sprche skus telo vymasirovat sysalovou rukavicou, ci aspon frote uterakom a ako sprchac pouzi nejaky ENERGIZUJUCI, napr. od Dove-go fresh, energise s grapefruitovou prisadou
rovnako zmysly povzbudzuju citrusove vone

vsevedka

sry, ale predpokladam, ze si len "velke" rozmaznane decko ( mozes mat tak cca 17-20 rokov) a nemas povinnosti, ktore by ta donutili vstat, ved ak by si bola zavisla na peniazoch z prace, z ktorej by ta po 2 neskorych prichodoch vyhodili a ty by si ostala na "dlazbe" pretoze by si nemohla zaplatit byt, velmi rychlo by si sa rano prebrala..

napriek tomu, aby si nepovedla, ze som na teba zla, hodim sem aj rady:

skus hned rano, este v posteli pustit si nejaku oblubenu rezku hudbu a maj v chladnicke nachystany pohar cerstvej stavy z grapu,ci citrona, zmiesaneho s vodou v pomere 1:1, co pomoze nastartovat metabolizmus

pri tvojej lenivosti ta budem asi zbytocne nahovarat na dlhsie cvicenie, ale i kratucka rozcvicka pomoze rozprudit krv a to, predsa ide, aby si sa prebrala

a este po sprche skus telo vymasirovat sysalovou rukavicou, ci aspon frote uterakom a ako sprchac pouzi nejaky ENERGIZUJUCI, napr. od Dove-go fresh, energise s grapefruitovou prisadou
rovnako

Iris_

Chýba ti životabudič – je ich veľa, napr. harmonický vztah, stanovenie si životného cieľa, ktorý budeš postupne plniť, alebo iné aj malé radosti, ktoré Ti budú spríjemňovať deň a ty sa na ne budeš tešiť už ráno pri prebudení sa.
Najlepšia a najideálnejšia pomoc môže byť aj :
Vlastná produkcia endorfínov – Pri nej budeš fit nielen psychicky ale aj fyzicky : Každé ráno zacvič hneď ako otvoríš oči, si poveďz – ČAKÁ MA PRODUKCIA ENDORFÍNOV – mojich HORMÓNOV ŠŤASTIA ! – vstaň z postele a urob 30 brušákov, 30 klikov, 30 drepov, postupne každý deň pridávaj, aspoň do 50 z každého a v priebehu dňa najlepšie hodinu pred večerou si to zopakuj. Už po týždni uvidíš ten rozdiel v tvojom aj raňajšom naladení pri prebúdzaní sa, pretože pravidelným pohybom produkuješ endorfiny – hormóny šťastia a tie človeku uľahčujú existenciu v každom smere. Sú oveľa vhodnejšie, ako všetky možné ostatné prípravky, či už chemického alebo prírodného druhu – ktoré jedny viac druhé menej zaťažujú ľadviny /tj. obličky/ , ktoré ako vieš pracujú ako filter a keď sú už příliš zničené – člověk pomaly zomiera – pretože ľadviny ochádzajú ako prvé – sú ZÁKLAD pre zdravú funkciu všetkých ostatných orgánov.
Keď sa rozhýbeš a začneš s pohybom, jasné že si môžeš vytvoriť aj svoju vlastnú zostavu ale potom je už len potrebné cvičiť pravidelne, lebo organizmus pocíti blahodarný účinok teda aj fyzicky, nielen psychicky a bude sa ho dožadovať. Ak mu ho nedopraješ, bude Ti to pripomínať jednak únavou jednak depresívnymi stavmi. Takže tak. A tých možností je ešte veľa avšak to, čo uvádzam mám osobne vyskúšané, v minulosti som bola nútená aj ja bojovať vnútorne so sebou a okolím a dokonca aj při raňajšom vstávaní. Ak by toto nepomáhalo, mám ďľšie účinné pomôcky psychického rázu, ale to už by som ti odporúčala obrátiť sa na moje bezplatné poradenstvo : biorelaxharmonie@gmail.com Držím Ti palce. !