Baby robievate svojim chalanom oralny sex?

MS9

A sex uz bol?vieš mozno sa hanbí alebo také niečo. mozno to nerobí rada alebo je jej to nejako neprijemné ale všetko je len o komunikacii, tak pekne šup za ňou a rozprávať sa :) mozno ze to ešte neskúšala a tak ani nevie :) treba sa len o tom vela vela rozprávať...:) podľa mňa je orál jedna z najlepších vecí ak nerátame samotný sex :)))

often

Robievame, a radi. Ja jemu hlavne, keď mám svoje dni, ale samozrejme aj inokedy. A on mne tak isto. Takže nie je to pri každom sexe, ale veľmi často :-)

Delgado, neviem síce dôvod, prečo to tvoja priateľka odmieta či sa iba hanbí alebo sa jej to naozaj nepáči.
Väčšinu babám sa to páči, ale ak by to tá tvoja nemala rada, tak sa s tým netráp a netlač na ňu. Nie každému sa páči to isté. Veľa chlapov vzrušuje a prehovára partnerku na análny sex a ženy, ktoré ho nemajú radi sa potom kvôli tomu trápia.

Ako dlho ste spolu? To je asi dosť dôležité, lebo si myslím, že je dosť možné, že sa iba nevie uvoľniť a bojí sa.

sssivko

Bože,čo by som dal zato,keby mi to robila...lenže odmieta. Som z toho smutný,tak po tom tužim...kočky nemáte zaujem,ako protislužbu spravim všetko!.....Nitra..0914275032

Delgado25

pomylil som sa tam v tej otazke..malo tam byt ze odmieta aby som je to aj ja robil :( pritom by som po tom tuzil

MS9

Nepochopím...To sa ti akože hnusí jej to robiť ? :) Ja naopak svojmu priateľovi veľmi rada robím orálny sex, hlavne že to jemu robí dobre a ja to robím s chuťou :))) A aby sa mi to hnusilo ? Nehrozí..ale vlastne...100 ludi 100 chutí :)