DOTAZ

demonka

No tak to su velke:D

hm..lebo mam taký problem s týmto...že plechovost. a žiadne basy..a ked počuvaš nejaký hardcore, metal..a to bez basov nejde..a zase nechcem prebasovanost...zlatý pekný stred:D

Ale 100euro za to určtie zase nedam..a neviem najst skratka take aby mi vyhovali, mam teraz ,,štuple do uší,, a to je oks, ale chcem cez hlavu..predsa len su silnejšie..no a pri týchto sa stretavam s plechovostou..a malo basov..

lost

hmm, uz ani netusim ake to boli :)
ale taka menej znama znacka, len farbu viem :D cierna :D

a teraz nemam ziadne, lebo vsetky sa mi pokazili.. (a nechcelo sa mi riesit reklamacky ach jaj)..

teraz mam len jedny, ale tie su trochu velke na von.. HD555 sa volaju.. upload.wikimedia.org

demonka

:D a tie čo si spomínal, že si mal podobne, tak, že super, tak mi možeš hodit na ne dáky link, či tie sa už nevyrábaju??:D

a teraz mas ake??

lost

eh no, urcite lepsie ako tesco/ipod zakladne za 3 eura, to ti mozem garantovat :)
mal som jedny velmi podobne na hento AKG, ale nie presne to a super..

ale ako, ked si das na usi nejake tie profi (x-tisic eurove) tak potom vsetko bude zniet plechovo :D preto take spickove nikdy neskusaj ani radsej :D hehe

lebo je to navykove :)

neviem ci su urcene na rock/metal, ale tak urcite to nejak zvladnu :) (niekore to hra lepsie, ten metal a ine nie, ale i dont know :/ )

ale zas, ze AZ taky rozdiel aby tam bol, to si nemyslim.. (cize mali by byt OK :) )

demonka

a ved stoja nejakých 50/60 euro:D ved to musia byt už dobre nie?? na taku nie disco hudbu, ale rock, metal a tak potrebujem:D