Nezaujímavý chlap

Príspevok v téme: Nezaujímavý chlap
nezaujimavy

Akonáhle sa tu, alebo hocikde na internete alebo vo všelijakých diskusiách objaví téma "ideálny chlap", takmer každá žena chce úprimne milujúceho chlapa, ktorý by im bol verný, ktorý by uprednostnil ju pred jeho kamarátmi lebo ženu MILUJE, ktorý by im vždy pomohol a pochopil ich city, lebo žena je vzácna ľudská bytosť a na dodatok aby mal morálne zásady, nefajčil a nepil...
Ja som dievča miloval celou svojou osobou, neexistovalo pre mňa nič krajšie ako držať ju v náručí, urobil by som pre ňu všetko, miloval som ju úprimne, ani ma nenapadlo využiť ju na sex, miloval som ju totižto ako človeka...
A čo sa dostalo mne? Nič!
Nevidela vo mne nič zaujímavé, jednoducho radšej uprednostní alkohol drogy a zábavu...to je ženská túžba po láske...odmietne lásku, lebo sa jej niečo nepozdáva a radšej bude prijímať lichôtky od nadržaných chlapov, ktorý by aj počítač predali drahšie ako ju.
Všetky dievčatá v mojom okolí sú také, nepoznám jedinú ženu, ktorá by sa nejako líšila, nedokážem uveriť ako môžu byť ženy tak strašne povrchné a bezcitné...
preto lebo dokážem človeka milovať, pozerajú na mňa ako na niečo zvrátené a choré, hnusí sa mi neviazaný sex, chľast a tráva tak som nenormálny...to je morálka dnešných ľudí...
A teraz je tu reálna otázka kde sa skrývajú tie citlivé osamelé ženy, ktoré tak túžia po láske, ktoré neuznávajú trávu alkohol a sex na jednu noc, kde si také dievča nájdem, ak vôbec také existujú...buďte prosím úprimný, ak nič také nenájdem, radšej sa odpratám zo spoločenského a možno aj samotného života skôr než ma okašlú ďalšie ženy s vyčísliteľnou hodnotou...
PS: Som zúfalý, negatívne reakcie prosím nepíšte...:(

Valium

Na krásu kašlem, ide o hrdosť. Veď majú povinné stretávky a čítanie z biblie + chodia po domoch aby to ich náboženstvo šírili. Aspom tak som to čítal na nete. To nie je normálne.

Valium

Existuje niečo ako zablokovanie IPčky ale tak úchylov je dosť takže by bolo moc roboty. Fakt neviem. Jedine založiť si nejakú vlastnú jednoduchú stránku.