Nezaujímavý chlap

Príspevok v téme: Nezaujímavý chlap
nezaujimavy

Akonáhle sa tu, alebo hocikde na internete alebo vo všelijakých diskusiách objaví téma "ideálny chlap", takmer každá žena chce úprimne milujúceho chlapa, ktorý by im bol verný, ktorý by uprednostnil ju pred jeho kamarátmi lebo ženu MILUJE, ktorý by im vždy pomohol a pochopil ich city, lebo žena je vzácna ľudská bytosť a na dodatok aby mal morálne zásady, nefajčil a nepil...
Ja som dievča miloval celou svojou osobou, neexistovalo pre mňa nič krajšie ako držať ju v náručí, urobil by som pre ňu všetko, miloval som ju úprimne, ani ma nenapadlo využiť ju na sex, miloval som ju totižto ako človeka...
A čo sa dostalo mne? Nič!
Nevidela vo mne nič zaujímavé, jednoducho radšej uprednostní alkohol drogy a zábavu...to je ženská túžba po láske...odmietne lásku, lebo sa jej niečo nepozdáva a radšej bude prijímať lichôtky od nadržaných chlapov, ktorý by aj počítač predali drahšie ako ju.
Všetky dievčatá v mojom okolí sú také, nepoznám jedinú ženu, ktorá by sa nejako líšila, nedokážem uveriť ako môžu byť ženy tak strašne povrchné a bezcitné...
preto lebo dokážem človeka milovať, pozerajú na mňa ako na niečo zvrátené a choré, hnusí sa mi neviazaný sex, chľast a tráva tak som nenormálny...to je morálka dnešných ľudí...
A teraz je tu reálna otázka kde sa skrývajú tie citlivé osamelé ženy, ktoré tak túžia po láske, ktoré neuznávajú trávu alkohol a sex na jednu noc, kde si také dievča nájdem, ak vôbec také existujú...buďte prosím úprimný, ak nič také nenájdem, radšej sa odpratám zo spoločenského a možno aj samotného života skôr než ma okašlú ďalšie ženy s vyčísliteľnou hodnotou...
PS: Som zúfalý, negatívne reakcie prosím nepíšte...:(

kabooom

zenu sa nikdy nesnaz pochopit. musis ju brat ako cosi co je fajn, ako svoj oblubeny majetok, ale na ktorom ti zas tak moc nezalezi, lebo mozes kedykolvek ziskat aj lepsiu nahradu. alebo musis tento dojem aspon vierohodne predstierat. potom sa doplazi sama. a netreba zabudat jej z casu na cas dat aj preplesk nech ma jasno kto je sef. a v posteli ju musis obcas brutalne a bezcitne vymr*at. potom su zeny spokojne a vazia si ta. ked sa im tohto ponizovania nedostava, tak to hladaju inde. hlavne sa vyvaruj snahy mat s nou rovnocenny vztah. musis hrat vzdy tu dominantnu ulohu. ja som bol pred rokmi tiez takyto frustrovany ako ty, ale neskor som zistil co zeny v drvivej miere hladaju a odvtedy mam praveze omnoho harmonickejsie a trvacnejsie vztahy nez pred tym:D

Fero M.

čo každá žena chce blablablablabla?!
Neviem, či to čo chce žena, môže chcieť aj muž. Lebo keby som to mal prehodiť čo sa týka pohlavia, tak to je nereálne asi

blablablabla

blbost! co kazda zena chce?
chlapa:
- samostatneho
- zdravo sebavedomeho
- vedomeho si svojich kvalit aj chyb
- ambiciozneho/pracoviteho
- aby mal vlastny zivot a vlastne zaujmy a nezavisel na zene ako kliest
- aby bol laskavy, chapavy
- aby mal svoje priority a zena bola medzi nimi.

chlapi, vy si mylite lasku so zavislostou/uplnou odovzdanostou. ked das zene vsetko encuduj sa ze ta opusti lebo uvidi ze na nej uplne zavisis a nikto enchce mat pri sebe kliesta, skor rovnocenneho partnera na ktoreho sa da pohliadat s uctou. uz si to konecne uvedomte a prestante sa stazovat.
a ked si vyberas babu ktora je ocividne este nevymlatena pubertiacka, tiez nechapem co cakas. je normalne ze v mladosti clovek skusa alkohol, svoje limity, chodi na party a nema zaujem o vazny vztah. hladaj si partnerku vo vyssej vekovej kategorii.

doubledog

neboj
casom zistis, ze ani ty nie si taky jemny a citlivy, ako si myslis a ze si tiez do istej miery povrchny a bezcitny.
:)