Necitim ziadne vzrusenie

lezli

Je vela vecí na to ako to zmeniť. Nemyslite stále na sex. Chodte na prechádzku, do kina, na disku...zabavte sa spolu a vyskúšaj to potom. Človek potrebuje trochu zmeny, väčšina báb zase potrebuje cítiť, že ich má priatel rád. Tak sa snaž, určite ťa to prejde ;o)

hm

no ja mam tiez taky problem proste ked k nemu pridem a zacne sa ma dotykat tak je to super ale po dakych 15 minutach uz necitim nic..proste na miestach aj de som stekliva abo tak potom nic necitim..nechapem cim to moze byt..

ap

Nesmies sa citit vinna iba Ty! Je to aj na partnerovi. Musis sa uvolnit (lahko sa povie, tazsie uskutocni), ale bud trpezliva. Este sa Ta spytam - 3x do tyzdna sa aj milujete alebo iba sulozite, v tom bude asi problem ze to netreba brat iba ako rychlovku!!! Prijemna nalada, dobra hudba, film, troska vinka a celkova pohodicka nie hura system.

kill

Naozaj si pusti nejaky eroticky film pri tom ... pomahato :-) a potom prides na to, ako sa vzrusit aj bez filmu. Niekedy to treba akoby nakopnut...

evilbunny

mozno si malo uvolnena! mne sa to tiez raz stalo ze som pri tom len tak akoby lezala...ale ked som sa uvolnila...tak to bolo v pohodkeeeee XD

dreamer

ahoj.ja mam podobny problem pod nazvom nic ma nevzrusuje...a s ostatnym ako je bozkavanie a dotyky, problem nemas?