Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Studené & Ladové končatiny

Príspevok v téme: Studené & Ladové končatiny
egoista

Mám taký menší problém začala som si uvedomovať že mávam veľmi studené prsty na rukách aj na nohách neviem s čoho by to mohlo byť a neviem či to je normálne ale či je leto alebo zima furt sú hrozne chladné.. aj som skúšala čo mi poradili že mám ísť do sprchy pustit si teplu potom studenu a zas teplú vodu a ze by to malo prestať no nič nefunguje a stále ich mám studené keď si ich ohrejem a tak behom pár sekúnd alebo minut su znova ľadové ...

katuska1985

Syndrom studenych koncatin eliminuje tento vyrobok www.zdravy-zivot.sk ktory napomaha k lepsej cirkulacii krvi.Sama to mam vyskusane a vrele odporucam ;-)

katuska1985

Sindrom studenich koncatin eliminuje tento vyrobok www.zdravy-zivot.sk ktory napomaha k lepsej cirkulacii krvi.Vrele odporucam sama na sebe vyskusane ;-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.