Chcem si farbit vlasy od 15 na blond. Budem mat poskodene vlasy?

Príspevok v téme: Chcem si farbit vlasy od 15 na blond. Budem mat poskodene vlasy?
chcemblond

uz asi 3 roky mam melir ale teraz si chcem dat blond farbu no mama je proti(sa jej necudujem)viem ze sa farbenim poskodzuju vlasy no ak by som pravidelne pouzivala napriklad sampon dixi,pravidelne sa o nich starala s regenaracnimi samponmi tak by som ich podla vas mala az na tolko znicene a o 5-10 rokov by vyzerali az tak katastrofalne?a vlasy by som chcela farbit asi tak kazdy mesiac u kadernicky.dakujem za nazory hlavne od tych co sa pravidelne farbia uz niekolko rokov a napiste v akom stave su vase vlasky :) dakujem

lilyianka

samozrejme, ze nebudes mat znicene vlasy po par farbeniach ..ale pockajte si par rokov a ked budete mat na hlave s prepacenim "slamu", tak uvidime,ake macherky z vas budu potom ...

chrobáčik

Ja mam 14 rokov a farbene vlasy som uz mala a vobec ich zničene nemam, Pokojne daj si ich nafarbit, neboj nebudes mat ich zničene ani vysušene

Luisa28

Ahoj, nebud šalena.
V 15 si rozhodne nefarbi vlasy hrozí rakovina a všeliake poškodenia. Je dosť možné že v 30 rokoch budeš mať na hlave 4 vlasy. A ešte k tomu si ich aj dobabreš blond by som zafarbila v tom prépade že ti začinaju sive vlasy rast teda šediny a vtedy si dať blond . šediny sa niekedy začinaju tvoriť aj v 25 ke :/ :)

chrobáčik

Ahoj, ja si idem dat prefarbit vlasy na červeno. A je mi 14 rokov, vobec sa netrapim ze farba skodi. To je mi fuk.

zuzi74

cerveny melir v tmavych vlasoch nevyzera blbo...akurat po par umytiach ti vybledne a mne osobne sa uz potom vobec nepaci...

Lulita ono ta farba vlasy naozaj ozivi a su lesklejsie ale po par umytiach sa farba vymyje a nie je to uz hold to co na zaciatku...vlasy skor vysusi, preto treba pouzivat castejsie masky na vlasy a dobre ich hydratovat...je to predsa len chemia a tou si vlasy nicis. Zvlast blond farba je menej setrna k vlasom.

Iba Katka

Obávam sa, že to bude trošku problém. Možno ti chytí, možno len odlesky budeš mať. Ja by som sa šla radšej poradiť s nejakou kaderníčkou

Iba Katka

Aké hnedé máš vlasy? Tmavo hnedé, svetlo hnedé?

Nájdi nejakú fotku, kľudne aj nejakej cudzej ženy na googli, čo má taký odtiežň, ako ty, a daj link :)