Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Absces

Karolina28

ja som mala absces 6x prvy krat mi praskol sam lebo som netusila ze co to vlastne je a ked sa mo to zacelilo musela som aj tak na chirurgiu lebo mi ta hrcka hnisu ostala vovnutri.no a dalsie 5 razy som sla uz sama dat narezat a drenazovat. po siesom raze som sla na kozne a tam mi predpisali mast ktora mi to stiahla a od vtedy sa mi abscesy nerobia.tiez som neverila ze mi pomoze ale pomohla.vola sa fucidin, s orandzovym pasikom.kazdy den po stolici som si tie miesta umyla mydlom betadine to mi tiez odporucila kozna lekarka a potom som si to ohriala biolampov 3x denne po 5 minut.samozrejme som zmenila stravovacia nevyky a pijem vela tekutin a jem surovu zeleninu minimalne 2x denne a k tomu beriem lieky na podporu imunity imunoglukan.takze asi vsetko dokopy mi pomohlo.

an44

brat to raz mal, vybrali mu to a mandle mu ostali lebo je alergik tak ich nechceli brat a uz sa to nevratilo. ale ono je to asi individualne

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.