Váš naj Make - Up

maruska123

jankaaaaaa vies mi prosim ta opisat ten make-up? ci je kryci, ci je tekuty-hustejsi alebo take nieco..ci sa prisposobi pleti, kolko maju odtienov...diky moc

Leonie

Ahojte,

pridam tiez svoj nazor a skusenost :)

Mam od istej doby problemy s pletou..vyskusala som rozne znacky make-upu a uz dlhsi cas pouzivam make-up od VICHY NormaDerm Teint, otien Nude 25. Je vyborny, plet nie je leskla a prekryje vsetko to, co prekryt ma:) Predtym som vyskusala vsetko mozne, aj Clinique stay-true,ale vobec nebol dobry a pritom Clinique znacka ako taka je kvalitna.

jankaaaaaaaaa

ja som si konecne nasla perfektny makeup s perfektnou farbou, uplne ako moja plet. takze ani nevidno ze mam makeup. proste som nadsena z tej farby, ze som taku nasla a navyse aj ten makeup je super .. catrice photo finish a odtien ten najsvetlejsi 01

karolina.

Tak ten dermacol zaradim medzi horucich favoritov...:D kupila som si teraz max factor lasting performance a som maximalne spokojna..je super..:)

Lily126

Derm.Caviar - konzistencia - nie je ani riedky, ani hustejší, má takú konzistenciu, kt. sa ľahko rozotiera. nemení sa na púder, je skôr prispôsobivý, nanesieš si ho na pleť a keďže jemne vyplní aj nerovnosti, vyhladí trochu , tak ho na tvári ani necítiš, ani nie je ako maska. Tvár je nielen na pohľad, ale aj na dotyk jemnejšia.

Mám zmiešaný typ pleti. Vyrážky nemám, ale keď sa trochu vyhádžem pred svojimi dňami, tak všetko pekne zakryje.

Lily126

karolina.
Dermacol caviar má dobrú kryciu schopnosť, prekryje ako vyrážky, tak aj rozšírené póry, nejednotnosť pleti, dokonca aj v lete je mojím naj, pretože sa po nom ko jedinom, moja tvár neleskne, nepotí atď. :))

maruska123

karolina. podla mna ten dermacol caviar kryje dobre, mala som ho a bolo to fajn, ze ma aj korektor rovnakeho odtienu..mozno si ho kupim zas