ako mám dalej žiť ?

Príspevok v téme: ako mám dalej žiť ?
macik

dobrý večer,
pred mesiacom som sa rozišla s priateľom,ale kedže bývame v jednom meste,tak sa vídame takmer denne,chodila som s ním rok,bol to zo začiatku krásny vzťah plný lásky a proozumenia,potom postupne som začala odhaľovať niektoré jeho veľmi zlé vlastnosti ( ironia,sarkazmus,uštipačné poznámky,podcenovanie,vyvyšovanie,neochota akceptovať môj názor)a mnoho mnoho dalších ...naposledky ma častoval nádhernou charakteristikou -namyslená pipka
a neviem sa s týám zmieriť,kedže vždy ma ospevoval,aká som úžasná,nedokážem sa vlaszne vôbec vyrovnať ani s tým,ako sa skončil náš vzťah (robíme si zo života peklo,teda on mne),vypisuje,vyvoláva,nedá mi dýchať,chce ma späť,ja odmietam ..
neviem,ako mám dalej takto žiť --do iného mesta nie je možné ísť,kedže som študujúca ešte len v treťom ročníku na SŠ

bol to môj prvý vzťah,prvá láska,ja neviem ako mám dalej žiť,som strašne citlivý typ človeka,nežný,hned ma všetko položí ,som nevyrovnaná citovo...v minulosti som zažila už dosť podrazov od chalanov,a tak dalej ...a s ním som si plánovala svadbu ,manželstvi po výške...a tak ...a neviem teraz vôbec ako sa mám s tým zmieriť..nejde mi akosi zmieriť sa s tým ,neviem si nikoho iného nájsť ...poradte,čo mám robiť ?
logické argumentpovanie jemu a ani samej sebe nepomáha ,lebo v skutočnosti ho stále mám rada ,aj ked nemôžem byť s ním,som v hroznej situácii ..zažili ste niečo podobné ?

alenka_maxova

vsade ho vidis a citis...a citis vsade aj jeho URAZKY, ktore k tebe smerovali? Vsetky tie ironicke poznamky? Mila "namyslena pipka", byt na tvojom mieste, rychlo na neho zabudnem a nedam mu uz nikdy v zivote sancu ublizit mi takto citovo. To, co ti teraz chyba je ta dobra cast z neho a vadi ti, ze si sama. Probuh, nie je to koniec sveta. Prave naopak, otvara sa ti tolko dveri...Byt sama neznamena nic zle. Si este mlada, tak naco sa zasie**t s chalanom, ktory si o tebe mysli, ze si namyslena pipka???

macik

ľudia ..vidim ho vsade,citim ho pri sebe ...ked prechadzam mietsami,kde sme spolu boli ,rozplacem sa ...neviem,ako to mam vydrzat ..ale neskutocne ma to bolí

macik

john gress to mal byť návrh ?:D ale mám len 18 :D

ľudia ,bože ..ja sa k nemu nemôžem vrátiť :( nemôžem,aj ked ma samota zabíja ,lebo viem,že by náš vzťah nebol dobrý už,strašnš mi ublížil a prakticky aj ja jemu už teraz ubližujem,som k nemu odmeraná,hnusná ,a ignorujem ho (lebo chcem od neho pokoj-lebo viem,že ten vzťah nemá do budúcnosti zmysel) ,pochopila som to už asi pred pol rokom...proste nemôžem sa k nemu vrátiť,ale úplne ma týra to,že som sama,že nie som s ním,bola som nanho strašne navbiazaná a aj som,neviem,ako mám dalej žiť,môj život akoby stťratil zmysel,alebo čo ...nechápem sa,ja som sa rozišla s ním ,ja ho ignorujem,on ma chce stále ,ale on je už ako pomaly schizofrenik,lebo na jednej strane ma chce,vraví,že ma miluje a tak ( tomu síce verím,ale :.)na druhej strane sa správa ako totálny idiot ,dokonca ma nepriamo urazil a tak ...a stále sa háda so mnou,núti ma ,aby som sa k nemu vrátila ..chce ma aj nasilu ..vidím,že to nemá až tak celkom pokope v hlave ,a preto som sa ho radšej vzdala ,niektporé také "tiky " urobil,ktoré ma presvedčili o tom,že nie je celkom "čistý " ...nechápem ,čo mám robiť.lebo ja chápem,že ho nemôžem mať,že s ním nemôžem byť .to mi radí rozum,viem to ..cítim to ,že s ním je to v pasé,ale ja sa nedokážem cez to preniesť,nehorázne trpím,plačem po nociach,trápim sa hrozne ..( aj pri nom som sa trápila,ale neviem či teraz to nie je ešte horšie),som bezprízorná bez neho,nevidím zmysel,nikoho si nevšímam z iných chalanov,lebo moje srdce patrí výlučne jemu ,mám ho rada,zažila som sa s ním veľmi veľa,v mojich snoch,myšlienkach žije len on ...aj ked ho už nemilujem ako kedysi a vytratilo sa všetko šťastie zt nášho vzťahu,ale mám hoi rada ako človeka,hrozne mi chýba,lebo on bol zároven aj mojím najlepším priateľom na svete,a teraz neviem,čo robiť ..--chcela som sa snažiť byť s ním kamoška po rozchode,ale zistila som,že to nie je možné,lebo on mi vyznával stále lásku,nebral ma ako kamošku ,nesnažil sa ani ...
ľudia,idem sa zblázniť

Laurika19

Ja mam dojem že nás vždy uplne kompletka namotaju.. a potom keď už ... sme snimi dlhšie tak zo svojej šarmantnosti a všetko čo sa nam tak páčilo uberajú ... až neostane nič ...(žiadne ružové okuliare neexistujú) A my keďže sme si už zvykli na tu ich lepšiu stránku tak sa nedokážeme len tak ľahko prispôsobiť tej druhej .. a to jasné že tiež nechápu ... uff ...

bonaD

Asi ste sa zbláznili, keď jej tu radite, aby sa k nemu vrátila. Veď ju pourážal a ponižuje ju. Človek by mal mať svoju hrdosť. Ak si slobodná, tak od neho odídeš a hotovo. Ale ak by si bola vydatá, tak sa zaradíš medzi týrané ženy. Kašli naňho. Veď má viac mínusov ako plusov.

Jančo

Weru vrat sa k nemu... Ja som na tom uplne podobne ako ty. A podla toho čo tu píšes ho asi stale lubis. A Zhrnme si to mas ho rada, on teba asi tieš, vola ti, snaží sa, chce ta znova. Skus mu dat šancu, možno pochopy že sa choval jak... a bude si ta viac važit. Nemusíš sa mu hned hodit okolo krku a na všetko zabudnut, daj tomu čas neignoruj ho! Nech uz ste sa rozišly prečokolvek. Niekedy proste treba spravit ustupok. Po roku si bol tebou asi az moc isty tak sa nesnazil byt taky ako na začiatku, ale očividne časom mu došlo čo si pre neho znamenala. Ak neni fakt blbec, bude sa snazit zmenit. Len mu musis dat priestor a šancu, odmietat človeka ktoreho mam rad je ako, liat vodu na zem a pritom umierat od smadu... prajem vela štastia...

Jančo

Weru vrat sa k nemu... Ja som na tom uplne podobne ako ty. A podla toho čo tu píšes ho asi stale lubis. A Zhrnme si to mas ho rada, on teba asi tieš, vola ti, snaží sa, chce ta znova. Skus mu dat šancu, možno pochopy že sa choval jak... a bude si ta viac važit. Nemusíš sa mu hned hodit okolo krku a na všetko zabudnut, daj tomu čas neignoruj ho! Nech uz ste sa rozišly prečokolvek. Niekedy proste treba spravit ustupok. Po roku si bol tebou asi az moc isty tak sa nesnazil byt taky ako na začiatku, ale očividne časom mu došlo čo si pre neho znamenala. Ak neni fakt blbec, bude sa snazit zmenit. Len mu musis dat priestor a šancu, odmietat človeka ktoreho mam rad je ako, liat vodu na zem a pritom umierat od smadu... prajem vela štastia...

J111

Ja ti poviem len tolko, vrat sa k nemu, vacsina chlapcov v jeho veku su taki isti ako on, tak na co si to vlastne skoncila?:D

John Grees

Mám 43/182/85,som zbohatlik,som fin.zabezpečený/vila na Malorke,loď v Dubaji,malé lietadlo/,všetkeho dosť na 4generacie,hladam milu kočku do 20rokov,ktorá by ma milovala.