Preco su zeny take zakerne mrchy?

Príspevok v téme: Preco su zeny take zakerne mrchy?
smutny111

Asi takmer vsetky zeny co som v celom svojom zivote stretol boli neskutocne egoisticke a bezohladne tvory ktore nezaujimalo okrem seba takmer vobec nic, maximalne tak nejak periferne aby sa nepovedalo. a pritom spociatku sa zdali byt uprimne velmi priatelske a laskyplne... A neskor nepocuvam nic ine (v naznakoch a medzi riadkami) nez JEJ stastie, JEJ zdravie, JEJ peniaze, JEJ darceky, JEJ zabava, JEJ pohoda.... a ked sa jej cosi nepaci tak uplne bez akychkolvek vycitiek povie nieco smerom ze by sme sa mali radsej rozist. Nekonecne ju cimsi zabavat a zaujat, ja ked cosi chcem tak ze si mam najst inu a podobne. A potom sa na mna normalne vykasle ako keby som bol len nejaka debilna vec. Pouzit a ked to prestane bavit tak zahodit. Kde najdem zenu ktora ma normalne city? Ktora nepovazuje za absolutnu pravdu to co vidi v panelaku a inych TV sprostostiach a riadi sa vlastnym vedomim a svedomim? Kde najdem zenu ktoru zaujimaju pocity a zivot druhych ludi? Kde najdem zenu ktora vie ze sa netoci cely svet iba okolo nej???? Uz som zufaly, mozno som az prilis citovo zalozeny, ale tak materialista uz zo mna nebude asi nikdy... co mam robit? Zenu s ktorou by som si rozumel asi nikdy nenajdem...

smutny111

škoricová: Naco sa spravat dobre? Ja neviem, ale viem to, ze inak sa spravat ani nedokazem. Neviem byt k niekomu hruby, alebo drzy, nedokazem zariadit, aby mi bol niekto lahostajny a nezalezalo mi na tom co citi a ako sa ma. V sucasnosti by som si uz mozno aj rad vyskusal byt ten nejaky "zly hoch", ale proste to nejde. Nie som to ja a nedokazem to hrat. Skoda len, ze dnes mat povahove vlastnosti ako ja je proste hendikep a cloveka to len brzdi. Na druhej strane sa v skutocnosti asi ani zmenit nechcem, pretoze nepovazujem tieto dnesne hodnoty za spravne aj ked by som z toho mohol mat nejake vyhody... Asi naozaj uz len verit, ze niekedy sa mi hadam podari najst co hladam.

angela: neviem ci ide o vzhlad. Skor je to podla mna tym, ze dnes vo vseobecnosti sa vyznavaju ine hodnoty. Myslim si ze dnes az prilis hladaju ludia stastie vo veciach a aj navzajom sa ludia beru len ako veci a tak sa k sebe aj spravaju. To je podla mna hlavny problem... ale to uz je zase na inu temu:)

Ale dakujem vsetkym ktori mi napisali

škoricová

smutny1111, veľmi dobrá otázka. Asi preto, že muži chcú len mrchy. Sama na sebe to vidím. Snažím sa žiť ten posratý život čo najlepšie. snažím sa byť šťastná a robiť šťastných aj ľudí okolo seba. Nepijem, v živote som nedržala cigaretu, nenadávam, v škole mám áčka.. snažím sa žiť dobrý život, lebo svet je aj tak dosť zlý. Milovala som chlapca, najviac na svete, urobila som preňho čokoľvek.Zabudla som , že sama existujem. No aj tak nebola som mu dosť dobrá, lebo jemu sa páčili "zlé" dievčatá. Preto je celý svet hore nohami a nikto už dnes nepozerá na pravé hodnoty. Je mi z toho zle. NAčo sa mám dobre správať, keď si to nikto neváži.

Krasomil

angela85: Opravdu není pravidlo, že "ošklivější" žena je lepší než ta krásná. Někdy bývají ty ošklivější povahově horší, protože trpí komplexy a neustále si musí dokazovat, že jsou dostatečně dobré. Znal jsem jednu, kterou někdo označil jako baculku a ona musela úplně cizímu člověku popisovat jaké má míry atd., aby si o ní nemyslel, že je baculka. Krásná ženská si nemusí nic dokazovat, "nehezká" se pořád musí ujišťovat, že nevypadá tak špatně a strojí se, a když o ní chlap zavadí pohledem, tak se štěstím málem potento. Nehezká se snaží, aby byla obdivována a s tím taky může souviset to, že její partner musí být někdo (finančně).

angela85

v poslednej dobe je tu vela takychto tem, urevanych chlapov co si nevedia najst normalnu zenu, co si skor hladaju podla vyzoru a potom sa cuduju

Krasomil

Máš pravdu, jde jim jen o to, co z toho vztahu dostanou. A ještě jedna věc, snaží se, aby neudělaly něco víc než ty. Když to zjednodušším, tak třeba, aby ti přinesla stejně snídaní do postele jako ty jí. Já vždycky dával do vztahu všechno a bylo mi jedno, zda mi to někdo vrací, stačilo mi, že mě ten člověk má rád a je mi s ním dobře a nemyslím z materiálního hlediska. U žen je to jinak. Zajímavé je, že nadávají na muže, kteří podvádí a neuznávají, že je to pudové (to já taky ne), ale přitom ony zase lpějí na tom, co jim ten vztah přinese, jaké materiální hodnoty atd.. Tak jak je to v přírodě u mužů, že jejich cílem je šířit rod a tím pádem oplodnit co nejvíc partnerek, tak ženy hledají toho, kdo ji nejlíp zajistí, jaké výhody v tom vztahu bude mít. Na tomhle závisí to, jestli dojde k duševnímu spojení.

ajajja

Ako to tak sledujem v mojom okolí, tie dnešné mladé žaby majú ozaj iné priority :( Tiež si myslím, ako už písal tuším wreck, že skôr nájdeš normálnu babu okolo tej 30-tky. Tie už ( väčšinou ) majú " svoje " obdobia za sebou a nie je pre ne prvoradý šatník, vlasy a nechty. Netvrdím, že sú také všetky mladé, ale drvivá väčšina áno.
Ak som správne pochopila, máš 26 r., tak skôr hľadaj vekovo kúštik hore ako dole :)

kafe

ešte raz sa spýtam: prečo sa citlivý chlap, zamiluje do sebeckej mrchy, o ktorej VIE aká je a neprekáža mu to, jediný problém je ak sa takáto žena s ním rozíde. Vysvetlite mi to, prečo ste vo vzťahu s človekom, ktorý má iné hodnoty, iné ciele? To okrem citov nepoužívate aj rozum? Fakt nechápem..

RNG

Nezavidim vam, mladym. Dnes v konzumnej spolocnosti, kde vladnu peniaze a kazdy je od mala vychovavany ako individualista sa medzi mladymi zrieka nakdu taki, co poznaju realitu zivota a vybudovali si principy a pevnu chrbtovu kost. Vacsina ich ide s prudom, "kam vietor , tam plast" a patri to rovnako pre dievcata aj chlapcov, zialbohu.
Ja som vyrastal v spolocnosti, kde peniaze neboli hlavna vec v zivote, kolektivizmus bol tlaceny na ludi a moralka bola samozrejmost, len malokto si z toho dovolil vybocit a toho vsetci odsudzovali.

Uspesny vstah medzi partnermi sa zaklada na myslienke, ze nepozeras, co zo vstahu ty dostanes, ale co don mozes vlozit. A ked sa ti to podari, mas z toho radost.
To dnes ma ale primalo ludi....