Normálni ľudia - zoznámenie

Príspevok v téme: Normálni ľudia - zoznámenie
Valium

Táto téma má poslúžiť na vzájomné zoznámenie sa s normálnymi ľuďmi ktorí vyznávajú určité ľudské a morálne hodnoty. Ľuďmi ktorí uprednostnia partnera/ku pred tým aby sa cez víkendy išli rozbíjať po diskotékach, ľudia ktorí radšej uprednostnia výlet do prírody pred cigaretou, dobrú knihu pred sexom na jednu noc. Nejde nám o pubertálne výlevy, hľadáme partnera na krásny, perspektívny a dlhodobý vzťah. Alebo niekoho na kamarátstvo. Niekoho s kým môžeme zdieľať to dobré ale aj to zlé čo život obnáša. Porozumenie, lásku, podporu, strach a smútok. A všetko to pekné čo do vzťahu patrí.
Úprimne, môže byť krajší pocit než zažívať pekné chvíľky s milovanou osobou? Ťažko.
Táto téma splní účel ak sa tu nájdu dvaja ľudia ktorí sa zoznámia a dajú sa dokopy alebo vznikne pekné kamarátstvo. Budem veľmi rád ak to aspom niekomu vyjde. Tak hurá do zoznamovania sa lidičky :)

Valium

trojka333 - veď sme tu už o sebe písali, kto čo chcel. Nakoniec ako to vidím stretnú sa spolu "Monii a GiovanniX" čomu sa teším. Ako som povedal, ak sa nájdu aspom dvaja čo sa nájdu tak táto téma splnila účel.

Monii a GiovanniX - potom napíšte ako to s vami je/bude :)

Monii

GiovanniX- pstrosiik@gmail.com to je taký neformálny mail, tak ale nejdem tu písať takéto veci :D tak sa môžeš ozvať :)

Joo

tak tak bibisa, pravdu mas ..... ja som ta "kazda 8"

inac ...... nepoznate recept o baklazanovy ? ..... mam baklazan no neviem co s nim ...... prosim, prosim som hladna !!!! .... och ,ake to muselo byt ohromne zit v praveku ,kedy bolo hlavnou ulohou muza postarat sa o obzivu ...... a to ostatne