Normálni ľudia - zoznámenie

Príspevok v téme: Normálni ľudia - zoznámenie
Valium

Táto téma má poslúžiť na vzájomné zoznámenie sa s normálnymi ľuďmi ktorí vyznávajú určité ľudské a morálne hodnoty. Ľuďmi ktorí uprednostnia partnera/ku pred tým aby sa cez víkendy išli rozbíjať po diskotékach, ľudia ktorí radšej uprednostnia výlet do prírody pred cigaretou, dobrú knihu pred sexom na jednu noc. Nejde nám o pubertálne výlevy, hľadáme partnera na krásny, perspektívny a dlhodobý vzťah. Alebo niekoho na kamarátstvo. Niekoho s kým môžeme zdieľať to dobré ale aj to zlé čo život obnáša. Porozumenie, lásku, podporu, strach a smútok. A všetko to pekné čo do vzťahu patrí.
Úprimne, môže byť krajší pocit než zažívať pekné chvíľky s milovanou osobou? Ťažko.
Táto téma splní účel ak sa tu nájdu dvaja ľudia ktorí sa zoznámia a dajú sa dokopy alebo vznikne pekné kamarátstvo. Budem veľmi rád ak to aspom niekomu vyjde. Tak hurá do zoznamovania sa lidičky :)

GiovanniX

Inkognito,ok,ozvy sa,ak ma najdes,lebo zial uz len zriedka si najdem na toto forum cas,kebyze si este z VK,tak nie je o com,ale to uz urcite nie si :D,som si zvykol na to,ze nic nedostane clovek lahko a tak isto ani dievca,ake by chcel :)

[zruseny1]

:DDD
giovanni, teraz som sa zasmiala :D
no, musim priznat, ze vsetky kriteria vcetne povodu splnam :D
ked budem niekoho hladat, ozvem sa :D

GiovanniX

hladam mladu slecnu (18-25),ktora je moralne zalozena,ma vlastne nazory,nepije,nefajci,nedroguje,nestotoznuje sa s dnesnou dobou...mala by byt z juhu stredneho,alebo zapadneho slovenska.