Normálni ľudia - zoznámenie

Príspevok v téme: Normálni ľudia - zoznámenie
Valium

Táto téma má poslúžiť na vzájomné zoznámenie sa s normálnymi ľuďmi ktorí vyznávajú určité ľudské a morálne hodnoty. Ľuďmi ktorí uprednostnia partnera/ku pred tým aby sa cez víkendy išli rozbíjať po diskotékach, ľudia ktorí radšej uprednostnia výlet do prírody pred cigaretou, dobrú knihu pred sexom na jednu noc. Nejde nám o pubertálne výlevy, hľadáme partnera na krásny, perspektívny a dlhodobý vzťah. Alebo niekoho na kamarátstvo. Niekoho s kým môžeme zdieľať to dobré ale aj to zlé čo život obnáša. Porozumenie, lásku, podporu, strach a smútok. A všetko to pekné čo do vzťahu patrí.
Úprimne, môže byť krajší pocit než zažívať pekné chvíľky s milovanou osobou? Ťažko.
Táto téma splní účel ak sa tu nájdu dvaja ľudia ktorí sa zoznámia a dajú sa dokopy alebo vznikne pekné kamarátstvo. Budem veľmi rád ak to aspom niekomu vyjde. Tak hurá do zoznamovania sa lidičky :)

User_37597

martin
tak to je dobra sprava :D len aby ta skor nezabila a nezjedla ako ti z radostou dala tie jej miliony :D

ne-normalna

BA, 24 rokov, nezadana...teda ani nie som "normalna" podla tych kriterii, ktore sa tu uvadzaju v teme, ale akosi sa mi nedari vo vztahoch a uplnou nahodou som sa dostala k tejto "zoznamke", tak som si povedala, ze za pokus nic nedam :) a casto krat sa stane, ze clovek najde niekoho zaujimaveho tam, kde by ho nikdy nehladal.
diskoteky nemam rada, nejako to nemam v krvi, ale nevadi mi ist na party s ludmi, ktorych mam rada. knihy milujem. prirodu tiez, ale malo si na nu nachadzam casu. a tak vlastne mam rada kopu veci, ale nebudem tu pisat romany o sebe...

martinmlm

Bibisa jak celé zle? Veď mi napísala taká peknááá černoška až zo Senegalu a neskutočne bohatá a najväčšiu radosť jej urobím keď si zoberiem jej milióny:-)

Valium

Petrussa - nerád robím prvé kroky lebo som dosť hamblivý ale keď to (lost včera 20:07) celkom dobre vystihol tak som rozmýšlal, že by sme sa možno mohli stretnúť ak by si teda mala záujem.
Možno je problém ten, že každý hľadá len vo svojom meste a kúsok vycestovať sa ostatným nechce. Možno sa tým nakopne aj viac ľudí, veď čo tu čítam je tu dosť ľudí ktorí to majú k sebe blízko tak stačí ak sa navzájom navštívia a možno z toho niečo pekného vznikne. ;-)