Normálni ľudia - zoznámenie

Príspevok v téme: Normálni ľudia - zoznámenie
Valium

Táto téma má poslúžiť na vzájomné zoznámenie sa s normálnymi ľuďmi ktorí vyznávajú určité ľudské a morálne hodnoty. Ľuďmi ktorí uprednostnia partnera/ku pred tým aby sa cez víkendy išli rozbíjať po diskotékach, ľudia ktorí radšej uprednostnia výlet do prírody pred cigaretou, dobrú knihu pred sexom na jednu noc. Nejde nám o pubertálne výlevy, hľadáme partnera na krásny, perspektívny a dlhodobý vzťah. Alebo niekoho na kamarátstvo. Niekoho s kým môžeme zdieľať to dobré ale aj to zlé čo život obnáša. Porozumenie, lásku, podporu, strach a smútok. A všetko to pekné čo do vzťahu patrí.
Úprimne, môže byť krajší pocit než zažívať pekné chvíľky s milovanou osobou? Ťažko.
Táto téma splní účel ak sa tu nájdu dvaja ľudia ktorí sa zoznámia a dajú sa dokopy alebo vznikne pekné kamarátstvo. Budem veľmi rád ak to aspom niekomu vyjde. Tak hurá do zoznamovania sa lidičky :)

jurajdo

Tak mam 27,3r z Bratislavy nezadani bez zavislosti introvent zalubeni viacmenej do seba praktizujem zdravy zivotny styl financne na tom horsie niesom narocni a som spokojny

Valium

Nojo, ale nemôžem tam len tak prísť. Musí byť obojstranný záujem. A zatiaľ tu nikto záujem neprejavil, oba obdiv a to je rozdiel. :)

Valium

Petrussa - predstav si ale áno, stále som sám :) Možno preto, že Trnava je viac-menej celá zadaná alebo sú tu baby ktoré sa chcú len zabávať a kašlú na kvality. Je to škoda... a keď sem aj napíše nejaké super dievča/žena tak samozrejme nie je z TT ale z ďaleka. Asi sa budem musieť presťahovať :)

beskyd

pre panov ktori si tu niekoho hladaju poukazujem na to, ze v Ziline ziju dost kvalitne zeny takze by som sa byt vami chopil tu prilezitosti, 2. prispevok podomnou:)