Ako prezit rozchod?

Príspevok v téme: Ako prezit rozchod?
sete

Po dvoch rokoch sa so mnou rozisiel priatel, uz som zazila rozchody, ale cez toto sa nejak stale neviem prekusat..viem, ze sa musim s tym zmierit, lebo jeho nazor uz nezmenim, ale uz tri tyzdne sa strasne kvoli tomu trapim, myslim na to stale, kazdy den placem uz ma to nebavi, chcem to zmenit ale neviem ako..co vam pomohlo ked sa s vami rozisiel partner, ktoreho ste lubili asi az prilis?

lilyiankaa

my sme práve toto preberali včera so sestrou, že kde sú takí chlapi, ako je náš otec?? takého by každá brala všetkými desiatimi ... hľadanie toho správneho partnera je teraz ťažké, či už má dievča 20, či žena 30, či 40 rokov, sú iní, prídu mi, že sa nechcú viazať, chcú si len užívať a nemať žiadnu zodpovednosť...samozrejme česť výninkám, ktorých poznám dosť, či už ako kamarátov, známych, kolegov, mojich bratov či môjho priateľa ..tiež som si myslela, že už radšej ostanem sama ako byť s niekým len preto , aby som niekoho mala .ja nie som ale ten typ, ktorý by len kvôli takej stupidite, aby nebol sám niekoho mal .... až práve vo chvíli, keď som na chlapov totálne zanevrela, pretože všade som videla samé podvádzanie, milenky, len sex a žiadne city, mi prišiel do cesty môj priateľ, ktorý tiež pár mesiacov predtým ako sme sa stretli doma vyhlásil, že bude radšej sám ako si ničiť život so ženou, ktorá za to nebude stáť ....
nebojte baby, aj na vás sa usmeje šťastie a ja verím tomu, že na každého z nás čaká ten pravý, len niekomu príde do cesty skôr, inému neskôr... :))

alicik3

tiez riesim nieco podobne. uz sa blizim k tridsiatke a za sebou len kopec rozchodov a sklamani a neviem ako z toho von. momentalne mam priatela a citim ako zase straca zaujem. neviem, kde su taki chlapi ako je napr. moj otec. uz sa asi zostava len zmierit s tym, ze na svete su aj ine veci ako rodina, aj ked je to pre mna hrozne tazke, pretoze ju beriem ako najvacsiu hodnotu.:(

chanel

citala som vase prispevky ja som na tom podobne po 15rokoch som sa rozisla s priatelom uz sme spolu zili 5rokov a velmi tazsko zvladam rozchod ja som ho opustila ale v podstate uz som nemala na vyber uz sa to dalej nemohlo tak fungovat vobec si ma nevazil kutiku som dufala ze aspon takto ked som sa odstahovala ze pride na to ze som mu dolezita ale nic a presne ako baby pisu mam uz 30at a sa bojim ze ostanem sama do konca zivota nema zmysel moj zivot som sa trapila aj s nim ale aj teraz bez neho takze neviem viem aky pocit to je ale dufam ze vsetko dobre dopadne a raz uz budem stastna:(

nerozhodny

..toto lieci hlavne MUDr.Cas, ale tryznive pocity mozes utlmit stretavanim sa s kamaratmi, ktori ta privedu na ine myslineky..hlavne na to nemysliet..
chod do fitka do sauny, a vela veselych ludi okolo seba..co ti vedia vycarit usmev na tvari..

Simonella

oo baby.. vsetko to chce len cas..:/ natusa.. netrap sa.. casom to preboli, hlavne sa skus sustredit teraz na matury..
ja som tiez 2 mesiace po rozchode.. po 3 rocnom vztahu..ale beriem to v pohode, dobre, lebo koniec som dala ja..chcela som to uz davno, no az teraz som to dokazala..jeho to strasne vzalo, velmi sa prve tyzdne trapil, plakal..ale kamarati mu velmi pomohli..dolezite je, byt s inymi ludmi.. sama som ich poziadala (kedze ich tiez poznam, aspon trochu) aby s nim travili viac casu, chodili s nim von, volali na akcie..aby prisiel na ine myslienky..:/
drzte sa, baby..

dariana

ja som tiez zazila rozchod trapila som sa cas bezal nikoho som si nevsimala len som myslela na byvaleho vselijaki chlapci a muzi sa o mna zaujimali aj som s nimi chodila a potom to prislo uvedomila som si ze chodim so super chalanom dnes sme manzelia mame uz velike deti a vnucatka a svojho byvaleho by som za manzela nikdy nevymenila dobre ze ma vtedy nechal

natusa42

rruby hovoríš mi z duše..z jej hlbky,akoby som po sebe čítala,i ked nemám toľško rokov ,čo ty ,ale 20 ---
no ja som to zažila a prakticky zažívam dodnes to isté ..
ked si ticho,si usmievavá,zaľúbená ,milá ,je VŠETKO OK,akonáhle povieš,že sa ti čosi nepáči,tak sa šalie,trhajú sa vlasy,ty si namyslená hysterka,ktorá chce mať všetko a tak -poznáme poznáme -dôverne ...
mne sa stalo to istéí presne ....čím dalej tým horšie však sa s niečím takým dokážem zmieriť ..
najhoršie je,že ja som bola naivka 17 ročná ,ked som ho spoznala ...a nemala som predtým nikdy nikoho,ani len som sa s nikým nepobozkala pred ním-až pri nom všetko ...a jednoducho sa to začalo -prvý polrok vzťahu bol pekný ,veľmi pekný,taký ukážkový vzťah sme mali,síce som na nom videla chyby,ale v živote som mu o nich nepovedala,trpela som ich.a niekedy som možno bola kvôli tomu smutná,ale bol to ukážjkový vzťah aj tak ,nikdy sme sa nepohádali a potom nastal taký zlom v našich životoch ..v našom vzťahu ..že sa všetko totálne pokašľlalo,a už to nikdy nebude ako pred tým,a mne je to tak hrozne ľúto,lebo si všetko uvedomujem .-.neviem,ako mám žiť s tým dalej