Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SAMOOPALOVACIE PRIPRAVKY PROSIM O RADU

Príspevok v téme: SAMOOPALOVACIE PRIPRAVKY PROSIM O RADU
simik155

Prosím vás o radu, je mi uplne jasné že vačšina z nich robí švrny a oranžový odtien..ale určite sa musia nájsť aj také ktoré to nerobia..nemyslím zrovna krémi za 30 eur..ale aj z tych lacnejších musia byt také ktoré robia pekný odtien nie? Ak máe niekto stým skúsenosti ktoré značky su fajn, tak prosim o radu...A tiež či je lepšie použivať vo forme gelu, mlieka alebo spreja? ...A posledna otázočka, myslite ze pleti škodi viac kazdodenny make up alebo tento samoopalovak? Dakujem za odpovede!

misacinka

ja mám overené z DM-ky Balea a taký v hnedej tube, je to nejaká ich značka, teraz neviem,ako sa to volá, ale dosť to smrdí (trochu ako benzín), ale efekt je výborný. hlavne si to poriadne rozotieraj, krúživým pohybom a radšej v menších dávkach ako raz nahrubo, nechaj prvú vrstvu poriadne vsiaknuť a potom nanes druhú.

misacinka

ja mám overené z DM-ky Balea a taký v hnedej tube, je to nejaká ich značka, teraz neviem,ako sa to volá, ale dosť to smrdí (trochu ako benzín), ale efekt je výborný. hlavne si to poriadne rozotieraj, krúživým pohybom a radšej v menších dávkach ako raz nahrubo, nechaj prvú vrstvu poriadne vsiaknuť a potom nanes druhú.

danielaaa

ja som mala sprej od garnier aj biodermy, rozdiel je akurat v cene :) vrstvite si to podla odtiena pokozky, takze oranzova urcite nebude, ja mam taky stredny typ hnedej pokozky, takze som si dala 3-4 vrstvy a bola sompekna hneda

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.