bolest po vytrhnuti korena

Príspevok v téme: bolest po vytrhnuti korena
[zruseny8]

minuly stvrtok mi trhali koren z a bol az niekde v kosti, bolest neskutocna no po samotnom zakroku ma nic potom pocas celeho dna nebolelo, ani ked prestala posobit anestezia (dvojita davka :D). v piatok som bola hned na kontrole a stale ma nic nebolelo, vytvorila sa mi krvna zrazenina a ze vsetko bolo ok. odisla som odtial s tym ze ak ma bude nieco boliet mam ist na pohotovost cez vikend. dnes je streda a posledne dva dni pocitujem take nieco ako miernu malinku bolest, alebo akoby som vedela, ze to dasno tam stale je :DDDD, alebo slabe trpnutie, ci mravcenie, pichanie..neviem jak popisat to co citim..len neviem teraz ci to je nieco zle alebo bezny jav hojenia..zajtra idem k zubarovi, ale chcela by som si predtym s tym este nieco urobit (napr. preplachovat harmancekom, neviem ci je lepsi repik alebo salvia, kedze oba maju adstringentne = stahujuce ucinky) a hlavne zistit co to moze byt, nie ze tam zajtra pridem a povie mi ze aaaaa nieco nie je v poriadku a ja rovno odpadnem, lebo po tej bolesti co som zazila minuly tyzden, uz by som to asi nevydrzala..alebo sa aspon na to psychicky pripravit..dakujem vam
prosim vas analgetika mi neradte, pretoze to nie je taka naozajstna bolest, ktora by potrebovala analgetikum

3nttt

mne ked vyberali koren (zaziva) tak mi zub este asi mesiac preliecovali.je to sice uz 5 rokov ale dost casto v nom citim taky mensi tlak..bolest..alebo co to.ale ze vraj aj mrtvy zub moze byt citit :(