,, Jem" si oblečenie!

Príspevok v téme: ,, Jem" si oblečenie!
dajana5

Ahojte :) mám taký problém. Strašne mi chutí oblečenie. Normálne tričko, alebo tielko, trhám ho na kúsky a žujem, neprehĺtam samozrejme ( už aj bez toho je to pekne divné :D ) keď daný kúsok vyžujem, odstrihnem si další. Samozrejme len 100% bavlna, žiadne syntetické šunty :D. Strašne mi to chutí :(. Chcem sa spýtať či má niekto podobne skúsenosti, alebo je to len moja čistá rozmaznanosť :)

3nttt

:DDDDDnemozem s teba:DDDDD keby som ta pri tom videla tak si asi curnem :DDDDD a tak zase z druhej strany, iny ludia ozieraju ceruzky,pera,nechty...asi v tom nieje az taky rozdiel :)
inak kamos mi hovoril ze do jednej krcmi chodil jeden pan ktory si dal poldeci a vzdy ked ho vypil tak zozral pohar :)

george303

To ano :D odteraz sa tu asi dost casto budu objavovat temy typu :
Ake najchutnejsie oblecenie ste zuli :DDD
:DDD
Ja nemozem :D
Som mislel ze uz skusil vsetko co moze byt navikove ale tak tymto si ma dostala :DD
Momentalne vedies rebricek top ten :DD

dajana5

:DDDDDDDDDDDDDDDDD skapínam, čo ty píšeš George :D
Neskušaj to fakt! lebo je to navykové!
Človek si sem dojde po radu, pomoc a potopi so sebou ešte viac ludí :D. Neva, založim si vlastný klub aspoň :D.
Žerte saa, množte saaa 3:D

george303

Akurat tu mam po ruke jedno biele tricko :D Inak zo zaciatku dost neprijemne ale ked je uz trocu rozzute tak je to pohode :D
Fuuu ale nemozem v tom pokracovat uz mam dost inych zlozvykov :DD
Nenamotavaj ma :DD

dajana5

Ani neviem ako to vzniklo, kedy, prečo.... nepamatám si to. Proste len viem, že mi to strašne chutí, ale prišlo mi to divné vlastne až teraz niekedy...
Jožko, keby len ženy ;) možno už práve teraz poškuluješ po rukáve ;D