,, Jem" si oblečenie!

Príspevok v téme: ,, Jem" si oblečenie!
dajana5

Ahojte :) mám taký problém. Strašne mi chutí oblečenie. Normálne tričko, alebo tielko, trhám ho na kúsky a žujem, neprehĺtam samozrejme ( už aj bez toho je to pekne divné :D ) keď daný kúsok vyžujem, odstrihnem si další. Samozrejme len 100% bavlna, žiadne syntetické šunty :D. Strašne mi to chutí :(. Chcem sa spýtať či má niekto podobne skúsenosti, alebo je to len moja čistá rozmaznanosť :)

george303

Myslim ze to moze vyzerat dost komicki :D A ako nato reaguju clenovia tvojej rodiny ked zujes nejake tricko pri TV :DDD

dajana5

Už asi cca rok- aj vyše si myslím, nie pravidelne, napr mám obdobie, keď si nato ani nespomeniem, ale príde zase obdobie, kedy vyžujem tričko za tri dni :D.
Kto neochutná, asi nepochopí :D.

dajana5

Samozrejme,že nieje vymyslená :/.Samej mi to príšlo už divné, tak som chcela vedieť, či niekto to náhodou tiež nerobí :/. Našli by sa určite aj psychické problémy ( myslím napr. rozchod z priateľom... aj keď je tomu už 9 mesiacov, ale z tým som si to nespájala... myslela som, že ide čiste len o tu ,,chuť". Normálne pri tv napr. žujem tričko, miesto čipsov, orieškov :D aspon nepriberem.

ajajja

No ak toto nie je vymyslená téma, tak si nemyslím, že ide o rozmaznanosť. Možno jemne povedané, dosť blbý zlozvyk. Iné psychické problémy nemáš? Nejaká nervozita alebo čo, prílišné stresy ... Neviem, či toto nie je už na odborníka :) Bez urážky.