Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit

Príspevok v téme: Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit
kristi

a kto to povedal prvy po akej dlhej dobe? ja som s priatelom 5mesiacov.povedala som mu, ze ho lubim asi po mesiaci a pol ked sme lezali vedla seba a on sa ku mne ani neotocil a povedal len aj ja lubim...teraz mi to hovori casto, aj pise, ale ja kvoli tomu, co sa vtedy stalo sa uz bojim davat najavo co citim..rada by som mu aj povedala, ze ho milujem, ale mam pocit, ze uz to nedokazem.co je so mnou?

parararam

chceš byť šialene milovaná. To sa u teba prejavuje tak, keď ti niekto každý deň bude hovoriť milujem ťa, len aby ti bolo po vôli? Nie je lepšie, ak ti to povie sám od seba, ale úprimne? Ja tiež keď niekedy poviem ľúbim ťa, nedočkám sa odpovede aj ja teba.. Tak isto ani on odomňa /aj keď väčšinou hej/, ale to nič neznamená. Keď je uňho jediná chyba táto vec /ktorá ti náramne prekáža/ nájdi si iného čo ti bude vyznávať lásku každý deň, ale bude mať inú chybu... Myslím, že toto nie je nič, už dupľom nie, keď ti to sem tam hovorí /ale nie tak často, ako si to predstavuješ/, tak fakt nechápem čo hľadáš problémy kde nie sú? Asi fakt potrebuješ len niečo, pri čom by si sa spamätala

invisible

Myslím, že je nás viac, čo majú problém ju pochopiť :)

Winky, ale súhlasím, že pohladenie, úsmev či akékoľvek iné gesto, je oveľa viac ako tie dve slová. Tie slová ani vždy nemusia byť úprimné. Alebo radšej mať takého chlapa, ktorý ti každý deň povie, že ťa miluje aj stokrát a spečatí päsťou do tváre? Dôležitejšie je to, ako sa ten človek správa. Z toho sa dá vyčítať oveľa viac...

winki

ale vieš, že to trochu nechápem? Napísala si ako to zabolí, keď ti ten druhý neodpovie....to ta este furt sere to prvé? Ved ako píšeš teraz ti to hovorí, tak kde je problém?

invisible

Lenže je to muž... Ako nie v zlom. On také veci nerieši, jemu to ani nedošlo, že by ti nejako bol ublížil a iste si už na tú situáciu nepamätá. Muži nie sú tak emociálne založení, nepremýšľa nad tým tak ako ty. Tak sa to snaž neriešiť, ubližuješ len sebe.

winki

Ženy ako také si veľmi veľa vecí domýšľajú a za všetkých hľadajú skryté signály niečoho.

Moj priateľ mi tiež nehovorí sám od seba Milujem ťa, ale viem, že ma Miluje z jeho správania ku mne, tak načo sa tým zbytočne trápiť? Sú to len slová. Mne by dalo oveľa viac nežné pohladenie od priateľa, ako by mi aj 1 000 krát vravel Milujem ťa.

kristi

ja to chapem, no to asi nevies, ako dokaze zaboliet, ked ti prejavis svoje city a ten druhy ti nic neodpovie, alebo len tak, aby sa nepovedalo, ako sa hovori:(

winki

Neničíš? Už len tým, že sa tým trápiš a ako sama píšeš niečo ti v tom vzťahu chýba, tak ten vzťah pre teba pomaly, ale isto končí.

5 mesiacov je krátka doba. Vieš, čo prežil pred tebou? možno sa bojí sklamania, možno vyrastal v prostredí, kde sa city neprejavujú. Nemôžeš od neho vyžadovať, aby cítil, myslel a robil to ako si to ty predstavuješ. Netlač na neho. Ty rob a hovor to čo cítiš ako často chceš...a uvidíš raz ti to aj on povie.