Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit

Príspevok v téme: Ako casto si hovorite 'Lubim Ta' alebo 'Milujem Ta' Ja to uz nedokazem vyslovit
kristi

a kto to povedal prvy po akej dlhej dobe? ja som s priatelom 5mesiacov.povedala som mu, ze ho lubim asi po mesiaci a pol ked sme lezali vedla seba a on sa ku mne ani neotocil a povedal len aj ja lubim...teraz mi to hovori casto, aj pise, ale ja kvoli tomu, co sa vtedy stalo sa uz bojim davat najavo co citim..rada by som mu aj povedala, ze ho milujem, ale mam pocit, ze uz to nedokazem.co je so mnou?

kristi

ale nie, nenicim, ved mu nic nevycitam..vyzalovala som sa sem.proste mi nieco vo vztahu chyba, nic viac, nic menej..

kristi

asi som prilis narocna...chcela by som byt sialene milovana...nemusi mi kazdy den hovorit, ako ma miluje, ale ja take prejavy potrebujem, lebo ich aj sama chcem davat:( co uz so mnou...

malickaaaaa

Na to kolko mas rokov tu riesis uplne kraviny...
ine baby dostanu vynadane do pip, tak sa im necudujem ze sa stazuju... ale ty??
ved pises ze sa o teba stara keby ta mal v pazi tak to asi nerobi...

User_37597

tiez si myslim ze to bolo prilis skoro co si mu to povedala.mala si este chvilu pockat alebo potom nebyt sklamana z jeho zachovania sa lebo toto by bolo skoro aj pre mna.jeden moj byvali mi povedal asi po mesiaci ze ma miluje a to este aj pri sexe.tak to som uz vobec nebrala.za to momentalny partner mi to povedal az niekedy po pol roku a stalo to za to aj napriek tomu ze ja som bola aj s lubim ta aj milujem ta prva.
za to niekedy to naozaj velmi potesi ked to povie sam od seba.a musim priznat ze este sem tam mu to vytknem ze uz mi to moc nehovori.no kazdy sme iny.

parararam

no bože... Milujem ťa, ľúbim ťa, nie je to jedno? Niekomu chlap nepovie ani jedno a netrápi sa tým tak, ako ty. My si tiež hovoríme len ľúbim ťa, raz za rok milujem ťa a čo, to je niečo menej? sú to len slová, tak to už nerieš

invisible

Ja ti fakt nerozumiem... hovorí ti a píše, že ťa ľúbi. Tak na čo riešiš, či ťa miluje? Nemáš to jedno? Ja "milujem ťa" som asi ani nikdy nepoužila. To sa hovorí iba vo filmoch. To skutočne nemáš iné problémy? Ty si ho fakt iba takto odplašíš...

kristi

citim to, lebo sa o mna velmi stara a casto mi aj napise, ze ma lubi, niekedy aj povie...ale ja by som to chcela pocut a nechcem to od neho vyzadovat.povedal mi, ze to citi stale viac a viac, ze je to viac ako lubit, ked som sa spytala, ci ma nemiluje, odpovedal, ze take nieco nevyslovil a ked som sa spytala, ci je zamilovany, povedal, ze sa zamilovava...pre mna to je ale malo:( potrebujem sa citit sialene milovana a aj to pocut...:((( som narocna??

3nttt

podla mna s toho robis zbytocnu vedu. ved musis citit ci ta miluje alebo nie. a ak si nejsi ista tak sa ho na to opytaj.