Geisenovci

J111

Ja na to pozerat nemozem, je to stale o tom istom, o minani penazi furt na iny sposob:D Co ma ma na tom bavit??? Nic.

omg000000000

tpch, slovaci su (ako spravne postrehol aj najvacsi slovak z najvacsich - jano s.) geneticky sprosty narod... a ked citam tu niektore prispevky ako napr tieto dve fune podomnou tak sa mi az dviha kufor ako moze byt niekto tak neskutocne vygumovany blbec, ved to je az neskutocne...

mmmmmm

Pozerám to rada, pretože su taký svojský, niečo ako u nás Mojsejovci, a mám rada ráznych, priamych ludí typu Nora Mojasejová.
Je naozaj zaujímave pozerat, ako tu už aj bolo písané, ako oni riešia tie-ktoré situácie a aké majú názory a pohlady na život.

Avšak nechápem, teraz to pozerám, a on ju vkuse buzeruje...len ju buzeruje a pohana...ja tomu nechapem...kebyže mam takeho chlapa, tak bud chytám hrozne nervy, alebo ho dávno vyrazím...zase neviem, je u nich naozaj laska, svojská láska a neni pochýb, že sa maju naozaj radi, pretože boli spolu aj ked bol on len ,,obyčajný,, človek bez penazí...

lost

ja by som to pozeral jedine, ak by som chcel inspiraciu ako minat peniaze :D
ale kedze ich nemam, tak inspiraciu nepotrebujem :D

smajliQa

ja si aj tak myslim, ze je to vsetko nasadene....
proste....
pripada mi to ako ta show ,,prijmes moji ruzi,,????
:D:D:D
skratka, vezmi si milioanara...
a toto je dalsi jeden oblbovak na ludi,, jeeeezis, pozrime sa teraz vsetci ako ziju,,,, no a naco??, aby ludia mohli zavidiet*???,
och!!!!
ona je za prve velmi hlupa, tie decka uz teraz nenavidim a on je totalny uboziak...

asi tolko k tomu....