Lieky proti závratom

Silviams

Dobry den ako sa volaju tie volne predajne lieky po ktorych vam zmizly zavrate prosim vas tiez tym trpim a uz som zufala dakujem

Cindy35

marfush, a ako sa volaju tie volnopredajne lieky?
inak, ak sa ti kruti, nielen je mdlo, tak to mas z vestibularneho nervu, nestaci bezne orl vysetrenie, ale specialna vestibularna komora, pytaj sa na to, maju to len vo velkych alebo krajskych mestach

marfush

Neviem ci je este tato otazka aktualna,z mojej skusenosti,pred tromi rokmi som dostala zavraty,mala som aj bolesti hlavy,nasledovali vysetrenia na neurologii,odtial odporucania na ct mozgu,MRI vysetrenie,kardiologia,vysetrenie stitnej zlazy,krvne obrazy,pecenove testy,Vsetky vysledky v norme...nic sa nezistilo,pred tyzdnom som dostala opat zavraty,zijem uz v nemecku,jedno vysetrenie u obvodneho lekara,poslal ma na usne,podozrenie porucha rovnovahy stredneho ucha,to sa nepotrdilo,usny mi urobil vysetrenie dal mi Volnopredajne lieky specialne na zavraty,nevolnosti,sice lieky su dost take omamne,nemoze sa po nich soferovat a bola som unavena ale zavraty za jeden den zmizli,a to predtym som nespala poriadne tri dni,vzdy ked som sa v noci prevracala na druhu stranu vzdy sa krutil so mnou cely byt,bala som sa akokolvek nejakeho pohybu hlavy,tieto problemy ma velmi vela ludi a co som velmi prekvapena na svk to lekari nikdy nevedia povedat pricinu vzniku tychto zavratov,aj ked je mnoho dovodov