som sialena??

Príspevok v téme: som sialena??
hviezda01

...dnes sme pochovali babicku,ktora mi bola viac ako mama,vychovala ma,bola pri mne vzdy,ked som ju potrebovala,lubila ma a ja ju tiez,velmi...ked zomrela,prislo mi to neskutocne luto,chcela som jej toho tolko povedat,len som to uz nestihla..:-(...tak som si napisala na papierik,co by som jej povedala,keby tu teraz bola so mnou,ten listocek som jej dala do truhly,myslite si,ze som sialena??..:-(((hrozne moc mi chyba,aj ked viem,ze smrt bola pre nu vykupenim..:-((strasne sa uz trapila,ked som videla ako trpi,vzdy som sa rozplakala a usla som..:-((..zazil niekto nieco podbne??

hviezda01

ja mam strasnu potrebu sa o nej s muzom ,alebo s niekym rozpravat,len to neviem sama zacat..ked si doma pozerm jj fotku,tak mi ju manzel zoberie,aby som nebola taka smutna,viem,ze to nemysli zle,onnje prosto len ina povaha ako ja...chcem,len neviem ako na to,lebo sa vzdy rozplacem..:-((

enushka

ja by som urobila to isté, hoci moja babka zomrela a ja som sa s nou nestihla ani rozlucit a ani na pohrebe som nebola lebo som bola odcestovana :( a to si dodnes vycitam a je mi to strasne luto...ale v mojich spomienkach zostane navzdy :(

lionesssssss

vôbec to nie je šialené .. je mi to ľúto, úprimnú sústrasť.
a pre porovnanie - ja som v lete napísala na facebooku správu jednému dievčaťu, ktoré náhle zomrelo, samozrejme, až po jej smrti, proste sa mi to žiadalo