som sialena??

Príspevok v téme: som sialena??
hviezda01

...dnes sme pochovali babicku,ktora mi bola viac ako mama,vychovala ma,bola pri mne vzdy,ked som ju potrebovala,lubila ma a ja ju tiez,velmi...ked zomrela,prislo mi to neskutocne luto,chcela som jej toho tolko povedat,len som to uz nestihla..:-(...tak som si napisala na papierik,co by som jej povedala,keby tu teraz bola so mnou,ten listocek som jej dala do truhly,myslite si,ze som sialena??..:-(((hrozne moc mi chyba,aj ked viem,ze smrt bola pre nu vykupenim..:-((strasne sa uz trapila,ked som videla ako trpi,vzdy som sa rozplakala a usla som..:-((..zazil niekto nieco podbne??

Deria

hviezdicka:D, urcite nie si sialena. nejako tu bolest zo seba musis dostat. ja som tak strasne trpela, ked moja babicka zomrela, zrutil sa mi cely svet, mala som 13 r. povedz si, ze babicke je uz dobre a v tvojom srdiecku bude zit stale s tebou. kludne sa jej vyzaluj, urobi ti to dobre. prajem ti vela sil, aby si to dobre zvladla.

Valium

Vôbec to nie je šialené. Spravila si to čo si považovala za správne a vtedy to správne bolo. Strata blízkeho človeka je veľmi ťažká, poznám to. Hlavne sa drž. Si silná osobnosť.

lilyyy

Ahoj, uprimna sustrasť. Podla mna to čo si urobila s tym papierikom vobec nie je šialené. Skôr mi to pride take uprimné, citové, že keď si jej to už nestihla povedať, tak si jej to dala takým sposobom. Určite nie si šialena ani nic podobnee...