štíhlejšie stehná do júna. kto sa pridá??

Príspevok v téme: štíhlejšie stehná do júna. kto sa pridá??
horsadoboja

zdravím :) už pár rokov ma trápia stehná.. mám 164 cm, 51 kg, približne 78-62-93 miery a 56-57 cm cez najširšie miesto na stehne. rozhodla som sa, že konečne s tým treba niečo urobiť aby nemusím stále pozerať na to ako v tom a v tom oblečení vyzerajú moje stehná.. kto sa pridá???

môj plán zatiaľ vyzerá takto.. - chcela by som jesť pravidelne, tj. raňajky, desiata, obed, olovrant, včera + ak bude treba neskorá večera. úplne na minimum obmedziť sladkosti a nezdravé vyprážané jedlá.. sacharidy len do takej 15tej, potom neskôr bielkoviny a veľa veľa zeleniny. čo sa týka cvičenia.. plánujem byť 3x týždenne 45-55 min. na stacionárnom bicykli (nie na ťažkom prevode) plus 2x týždenne posilňovanie a zapojiť tam aj 15 min. znova bicykel. kam sa bude dať pešo a nepoužívať výťah, len schody...
myslíte si, že takýmto spôsobom sa mi to podarí? alebo robím niečo zle? poraďte prosím a pridajte sa :)

Luckatucka

No samostatne tie vypady a drepy nemaju ziaden vyznam,najprv musi clovek vykonavat nejaku cardio cinnost aspon 25min.a az potom posilnovanie.Len posilnovanim stehna nezostihlis.Viem,ze makas na bicykli,ale samostatne posilnovanie nerob.Bud si daj predtym 25min.cardio a potom tie serie ale samostatne nie.

horsadoboja

Luckatucka - výpady aj drepy robievam pri tom posilňovaní + niekedy len tak z nudy. väčšinou ich urobím tak 3-4 série po 50..beh už som vysvetľovala nižšie, lyžovanie ma neláka.. a ten pilates popozerám. znie to zaujímavo :) ďakujemza tipy..

horsadoboja

jajaja - práveže mne sa nezdá, že by niekto v rodine mal v mladosti takéto stehniská. moja mama bývala štíhla ako prútik, na fotkách som si nikdy nevšimla nejak príliš veliké stehná. a mňa už to naozaj rozčuluje. postava v podstate fajn, len stehná svietia :(
luckatucka - pre mňa by bol úspech schudnúť vôbec aj aspoň 2 cm z obvodu stehien, ale ideálne by som brala cca 48 obvod

Luckatucka

jajaja295. : si modelka?Musis byt velmiiiiiiiiiii stihla.Vazit 51kg na taku vysku a mat stehno necelych 48cm,teda asi 47cm tak to musis byt riadna kocka.

jajaja295.

horsadoboja
nemas nahodou take stehna po mame? lebo vacsinou to byva dedicne
ja mam 165cm a tiez tak 50,5-51kg a stehno mam necelych 48cm

Luckatucka

No a napr.na svoju vysku 164cm by si chcela ake stehna?Ja mam 168cm a myslim si,ze stihle stehna by som mala pri mierach 50cm.

horsadoboja

evik - ja mám zas s behom problémy. nevydržím dlho a hneď začnem lapať po dychu. chcela by som behať - je to asi to najúčinnejšie pre všetky svaly, ale nie je ani kde a aj to moje hlúpe dýchanie... :(
škoricová - ja som na tom tak isto. nemyslím si, že som tučná. rebrá mi trčia dosť, ale tie stehniskááá.. od puberty sú takéto a možno za to môže genetika, možno nie, ale vyhlásila som im boj a verím, že aspoň zčasti v ňom vyhrám aj keď pochybnosti tu trochu sú kedže tiež som zvyknutá cvičiť a stehná sú stále, ale asi sa netreba hneď vzdávať
Luckatucka - ťažko takto zovšeobecňovať. záleží na výške, na celkovej postave, rozložení tuku... niekto má pri rovnakom obvode stehná veľké na svoje telo a niekto štíhlunké..

grotesqa

aj ja by som sa pridala ale nejde to...uz som dala dole cm z celeho tela aj kila sli ale tie stehniska nejdu...zdravo jem, cvicim, beham vyse polroka a nic. su tucne a ovisnute.