Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....

Príspevok v téme: Ake vitaminy pred otehotnenim a pocas tehotenstva.....
milada1111

ahojte.niesom tehotna,ale planujem tak cca o 3 mesiace byt,ale co sa chcem spytat,kedy mam zacat brat tu kyselinu listovu?viete mi poradit aku znacku si mam kupit s akou ste boli spokojne?dakujem velmi pekne.viem,ze najlepsie su vitaminy z prirodnej databaze,ale nejem ju kazdy den,tak nechcem mat obavy,ze mam nedostatok kyseliny listovej,tak mi prosim poradte,dakujem

rossie19

čo v takom prípade? Vtedy je potrebné riešiš kyselinu listovú v aktívnej forme, vo forme ktorú nemá telo problém spracovať vieš. Vtedy má tá kyselina reálny zmysel aj pre ženu ktorá ju za normálnych okolností nevie spracovať :)

michallinca

tammy len co v pripade ze telo zeny nevie nejako spravne tu kyselinu spracovat? Alebo teda vyuzit? Vies ze ju telo nevyuzitu proste vyluci a to dieta ani ta zena z toho nic nema? :(

vierocka514

stastna mamina potom si užívala femibion? A na ten čo hovoríš? Máš pocit že ti prospieval? U mňa je to také zvláštne čo sa týchto vitamínov, mám v tom neustále taký chaos že čo áno čo nie, človek by chcel dať dieťaťu všetko na svete to najlepšie :)

tammy

Kyselina listová je doležitá hlavne pred otehotnením a v prvom trimestri tehotenstva. Dá sa kúpiť samotná alebo v komplexe vitamínov pre tehotné a plánujúce otehotnieť

stastna mamina

Ahoj vierocka, priznam sa, že v tomto si nie som istá, ja som ich brala len pred otehotnením, potom som si kúpila v lekárni vitamíny pre tehotné, ja som užívala konkrétne femibion. Ale máš pravdu, že vitamíny sú veľmi doležité aj počas tehu aj počas kojenia. ale skús im napísať do poradne, určite ti odpovedia či sú tieto preparáty vhodné aj pre tehuľky

vierocka514

stastna mamina tie vitamíny čo si ty napísala sú podľa toho aspoň čo viem určené pred otehotnením, ale sú vhodné aj počas tehu? Alebo po v priebehu kojenia? To som sa nikde nejako nedočítala a myslím si, že práve to obdobie počas tehu je tiež extrémne dôležité.

stastna mamina

Ak máte s otehotnením problém alebo si chcete zvýšiť šance, doporučujem vám KIWU WUKI produkty. Sú to výživové doplnky, ktoré obsahujú množstvo extraktov, vitamínov a minerálov, ktoré pozitívne vplývajú na plodnosť.

smolenka

1. vyvážená strava (zdravá strava je liek)-telo bude fungovať správne (keď si dá do poriadku problémy zo zlej životosprávy)
2. dodržiavať správny pitný režim
3. ošetriť cielene problémový orgán (obličky, váječníky..)
Konkretizovala by som radčej v správe.

Noelinka

Smolenka čo tým myslíš? Keď už chceš poradiť či pomôcť taknto napíš sem aby aj ostatné to mohli čítať a sa dozvedieť niečo ;)