rodinný problem- Iveta

Príspevok v téme: rodinný problem- Iveta
pralinka89

je to moja svagrina, s ktorou sme si nejako nesadli, snazili sme sa ale ona je hrozna mrcha, ktorá len ublizuje ludom a hra sa na neviniatko. Ked to najmenej clovek caka zautoci a vyvola konflikt, potom samozrejme vsetko otoci proti mojej rodine, že to my sme jej ublizili. A jej muž ju v tom plne podporuje napriek tomu, že ich rozhadala s bratom mojim chlapom a s jeho rodicmi. vsetko by bolo keby nas do papuli nebrali lebo už to totalne lezie na nervy ked pocuvas od ludi ako nas ohovara. poradte nieco lebo už sa asi nezdrzim! hrozne zavidi aj nos medzi ocami

pralinka89

asi to maju v mene :D no jej tiež len metla staci do ruky bosorke. a ked sa stretnete tak sa bavite normalne?? my už ani to nie!

[zruseny1]

ja mam tiez trhnutu svagrinu, nastastie ju vidim dvakrat do roku, ale lutujem brata a ich syna ze s nou musia zit :(

(inak ja som este normalnu Ivetu nestretla)

pralinka89

ale my sa ani do nich nestarame uplne su nam ukradnutí oni nas stale riesia! oni maju furt problem a vymyslaju si somariny na nas. Este aj to je problem, že sa so svokrovcami stretavame a vychadzame s nimi dobre aj to im vadi!

delphia

totalne obmedzit kontakty. nechat ju zit. ak bude vidiet, ze nema uz moznost ta vytocit, ze jednoducho ti je ukradnuta, tak ju rozhodi :D

jajejka

trpezlivosť ruže prináša. Možno sa karta obráti a oni budú potrebovať od vás pomoc. Niečo podobné som zažila. Veď nič netrvá večne

pralinka89

no to nie nechce dat pokoj pred cudzimi ludmi nas rozoberaju, svagor na brata nadava a ona na mna. a ked ich clovek upozorní že maju prestat tak este je uražka!!!! sa tvari dolezito a otaca hlavu na druhu stranu ked ich clovek stretne... a z nicoho nic ma problem so mnou prenic zanic, nijako som jej neublizila proste jej jeden den preplo a bol konflikt...

J111

Ma asi taku povahu. Vsak uz ked sa nestretavate, tak mi jej malo zacvaknut, ze amen. Ale niektorym to nechce dojst, chapem.

pralinka89

ale ja si nemam co vycitat stale som bola ticho sdnazila som sa byt mila ale už je toho na mna vela. ani sa nestretavame a stale ma nejaky problem.