ATB Suprax

asined

vybrala som 2 tablety je mi na vracanie, mám závrat, slabosť, únavu, bolia ma klby, hlava--k lekárke je to autom cca 5 km a ona i povie na to všetko, že prídte ja vám lieky nepredpíšem cez telefon, ok, chápem, ....o trávení nehovorím, to už je popsuté aj keď beriem silné probiotiká.možno kto berie atb málo je s nimi fajn, ale za mňa tieto lieky už nikdy viac.

Tomas12345

slava :

Skús protizápalové potraviny typu kurkuma, skorica, a ak to nezaberie tak rob podla toho co ty poradí doktor.

slava

Z prispevkov vyplyva, že lekári ho prepísujä nielen na bakteriálne infekcie. Mne predpísala suprax 400 na bronchitídu (bez teploty, len vlhky kašeľ) každých 24 h a v noci som sa zobudila na silný draždivý a dusivý kašel a strašné sucho v krku; nemohla som sa dlho nadýchnuť, myslela som si, že je so mnou koniec. K tomu mi predpísala tabletky aerius a erdomed. To už bola v poradí druhá liečba, lebo prvá )nie antibiotická) mi nezabrala, tiež ma v noci dusilo.
Neviem čo mám robiť. Vysadiť všetko, alebo len niečo, alebo ísť po tretíkrát ako pokusný králik? Vo veku 72 rokov neužívam žiadne lieky, no v prípade mojej bronchitídy som bezmocná.

Sirene

Suprax za mna urcite velmi zle antibiotikum.doktorka mi ho nasadila na zapal nosohltanu.po prvych troch dnoch mi bolo este horsie.po 10 dnoch mi to preslo ale po douzivani som pre istotu dostala zapal mocovych ciest a aby toho nebol malo aj zenske problemy.ked som urologovi povedala ake ant.som brala hned povedal ze to mam z toho.vraj je to na niektore veci velmi ucinne antibiotikum ale ze zabije uplne vsetko hlavne aj uzitocne bakterie.a teraz som znova u doktorky so zapalom nosohltana

malinada

Suprax za mňa 100 bodov. Pomarančová príchuť super, úľava od bolesti zápalu obličky skoro okamžite akurát má na mňa dósť laxatívne účinky. Ale zvracanie nie.

Skaja-83

Ja som dostala suprax na zápal močovych ciest, hnis a krv v moči, po vybrati celej krabičky mi nič nezabralo vyraža mi už bolesť do stehien chrbtice a nič nepomáha .. ľudia poradte ake lieky mi pomožu, ake mate skusenosti.. už som zúfala :(

Milica2

Suprax je podľa mňa najlepšie antibiotikum na zápal močových ciest. Mne nič nepomáhalo a až potom mi doktor predpísal Suprax. Dovtedy som si pekne vytrepla. Radšej mi ho rovno mal nasadiť a bola by som vybavená. Už po prvom dni som pocítila úľavu a tretí deň mi už takmer nič nebolo. Som vďačná Supraxu a nabudúce (ak nejaké bude) si ho vyžiadam, nech mi ho predpíše a nech mi nedáva hovadiny, ktoré nepomáhajú, sú nekvalitné a len škodia...

Asik

Zrejme ste vsetci ktorym suprax nezabral mali stafylokoka na ten je toto antibiotikum rezistenntne.Tam trebalo spravit kultivaciu a podla vysledku dat antibiotikum inak len tak triafat naslepo a davat antibiotika hocijake nema vyznam.Zbytocna zataz na organizmus pokial sa beru antibiotika a nezaberaju

Misouri

Vcera som ho dostala na pohotovosti a kedze som ho nemala cim zapit, tak som ho cmulala a zistila som, ze je to ovocny cukrik s prijemnou chutou a dnes ma bolia uz aj dutiny a ledva hovorim. Mne to prislo ako placebo.