vztah

Príspevok v téme: vztah
luckyg

cawte vsetci ! som s priatetlom skoro rok a stretavame sa tak raz za tyzden .dvakrat. Volame si , smskujeme. Vcera sme sa velmi pohadali na fb samozrejme.. vycital mi ze mu davam n javo ze je looser a ze aj chcem aby sa tak citil. ze vsetko co urobi je zle vraj to vypliva z mojich reakcii i ked ja sa ohrazdujem voci tomu, hovorim mu ze je skvely chlap alee mna zranil v minulosti nebol a nie je pri mne ani teraz ked mi nasli cystu ziadne mile nadstandardy pozornosti ani slovne nic. A zasa je pravda ze ja vsetko co mam na srdci mu hovorím ,chcem riesit nas vztah cakam pol roka na spoločnu noc ktoru mi nechce dat , nebola som s nim v noci, sme spolu iba cez den . po sexe ma hned s autom vyhodi a on uteka tiez domov byva s rodicmi ja tiez , ja sa chcem este priilit pomaznat a on akokeby nemal zaujem ,. vynadal mi ze som truba a aj ze som tuba ?D ?? ze vraj potrebujem nieco ine ako je on, prečo ma nechce potom ? mne sa zda ze je so mnou iba preto elbo sa boji samoty ale mne hyba citove nasyteniee sa , som habticka ...hovorim mu ze mi to chyba ale ze mam cakat a ja uz nevladzem uz nemam motivaciu iked ho lubim
co si o tom myslite zostat a sskusit ci odist

Magy

prepac ale takto sa nikam nedostaneme. ja sa pytam na niektore dolezite podrobnosti aby som ti mohol dat relevantnu odpoved, hodnu dospeleho cloveka a nie nejaku pubertalnu hlupost, co ti tu tresne kde-kto, ale ty to ignorujes a ziadna odpoved. je mi luto, nedokazem pomoct.

luckyg

ja studujem on pracuje, spolocna noc ? tak je moj prvy a vedel ako to chcem . Priala by som s nim byt chvili v objati a nikdy mi to nie je dopriate. ano chybaju mi neznosti . A hovori ze ma lubi i ked ja neviem....pise ze ano stretneme sa ked nebude praca alebo tak ....vzdy je nieco preco nemozeme byt spolu . Netusim ako to s nim mam vyriesit a vlastne ako docielit aby bol uprimny ku mne aby hovoril o jeho proble.a pod ked som sa to spytala ze vraj to nepotrebuje a nechce ma zatazovat ze on je tak y-

Magy

luckyg, AmartinkA ma pravdu. Ozaj, co znamena "habticka"??? z toho co si napisala nie je mozne spoahlivo priradovat veci jednu k druhej, je v tom strasny chaos, piate cez deviate.
"hovorim mu ze mi to chyba" co??
co myslis konkretne tou "spolocnou nocou" ? ako si pisala inde, zijete aj aktivne po sexualnej stranke, tak nerozumiem.
nepises kolko mas rokov, kolko ma on, ci je uz samostatny a do akej miery (informacia ze zije u rodicov je dost chaba), ake mate rodinne pomery, kde a co studujes ty, prip. on atd...

AmartinkA

dievca, ja by som ti aj poradila, ale z toho co si napisala nie je rozumiet ani makke F! Vies pouzivat ciarky a bodky? A vies pisat ucelene myslienky? Ak ano, super, nabuduce tak urob....Bo z toho co si naskrabala nechapem...

luckyg

ano viem pod podmienkou ze sa zharmonizujeme :
mne chyba v ttomto vztahu hlavne citove uspokojenie a on je taky tvrdy ooriesok a vo sovjom vnutri je ovela citlivejsi ako ja : moje - som impulzivna , a vraciam sa aj k chybam ktore uz boli odpustene ale nechcem aby na to ze dostal odpustenie zabudol , a zasa on : stale to obycajné vynasnazím sa a nikdy neurobí nieco navviac alebo sa nezriekne niecohov prospch mna . a myslim ze je mamičkin maznacik , jedinacik. na d ruhej sstrane jje uzasny mame vela spoloc,tem, zaujmov,v sexe to klape ale aj tak by som ocenila keby mam viac bozkaval atd. som jeho oknom do sveta citovosti a on pesimista neurotik a ja taka vesela sangvinicka -melancholicka ktora tuzi po laske

Fero M.

Vies si vas dvoch predsravit o paru rokov??

No sprava sa dost cudne, sex a dovi atd.. Hmmm

Napis aj jeho plus a minus a svoje tiez