Potrebujem pomôcť... :((

Príspevok v téme: Potrebujem pomôcť... :((
lienka222222

Vedel by mi niekto poradit, ako nepôsobit na ludí dojmom, že som utiahnutá, tichá, a uzavretá...??

Totižto viacerý ludia si to o mne myslia, a mne je to ľúto, že majú o mne taký to názor, kde robím chybu?? Ok...možno niesom taký typ človeka ktorý vie kecať s hocikým na hocijakú tému a odveci...Ale tak nemusia si hned toto o mne mysliet.

Ja uz neviem ako sa mam medzi ludmi spravat aby si to o mne nemysleli :((

sumec1977

lineka22222
Hlavne buď sama sebou, som podobný typ, nebudem sa rozprávam len preto aby nebolo ticho, tliachať dve na tri o veciach ktorím nerozumiem. Netreba sa do ničoho siliť. Ľudia si ťa nájdu, neboj...

Iris_

Alkohol nie ! Ani nič podobné !
Na väčšinu problémov, a to radím aj tebe najlepší liek je:
Vlastná produkcia endorfínov – pri nej budeš fit nielen psychicky ale aj fyzicky : Každé ráno zacvič 30 brušákov, 30 klikov, 30 drepov, postupne každý deň pridávaj, aspoň do 50 z každého a v priebehu dňa najlepšie hodinu před večerou si to zopakuj. Už po týždni uvidíš ten rozdiel v tvojom naladení, pretože pravidelným pohybom produkuješ endorfiny – hormóny šťastia a tie človeku uľahčujú existenciu v každom smere. Sú oveľa vhodnejšie, ako všetky možné ostatné tzv.doping - prípravky, či už chemického alebo prírodného druhu – ktoré jedny viac druhé menej zaťažujú ľadviny /tj. obličky/ , ktoré ako vieš pracujú ako filter a keď sú už příliš zničené – člověk pomaly zomiera – pretože ľadviny ochádzajú ako prvé – sú ZÁKLAD pre zdravú funkciu všetkých ostatných orgánov.
Produkcia endorfínov ti prinesie vnútornú harmóniu, spokojnosť so samou sebou a teda PSYCHICKÉ a FYZICKÉ ZDRAVIE !

Aleenka

Ja tiez niekedy rozmyslam, mozno to tak nie je, ale mam pocit preco kazdy odsudzuje cloveka ktory je tichy, malovravny, je na tom nieco zle?? tiez som mala vzdy cudny pocit a prestala som sa stykat s takymi ludmi a je mi lepsie, lebo vzdy som mala blbe pocity ..

Magy

debilko - nad poznamkami a darami J111 mi tiez obcas ostava rozum stat. nech vsetky dobre sily ochranuju toho, co sa podla jeho rad zariadi...

debilko

J111
nechcem ti do toho kecať ale tvoje príspevky všade a v každej téme?? patent na rozum ako prase
vieš o komplexoch hodne nevychádza to tak z teba ako obrana a radosť dodrbať aj iných? nech v to nie si sám?:)

lady_gx

To, že je niekto introvert neznamená že je zakomplexovaný!!! Podľa mňa sa zakomplexovanosť prejavuje úplne inak

J111

Ak si uvedomis, ze si zakomplexovana, tak na tom mozes stavat a budovat. Ak to popries, tak len sebe uskodis. Uz ked vies, ze mas mindraky, tak o kolko je to lepsi pocit:D