moze to byt rakovina?!mam 15

Príspevok v téme: moze to byt rakovina?!mam 15
lenka3334

mam 15 rokov a dnes rano som si nahmatala hrckumpod lavou pazuchou boli len tak dotyk no prave som si precitala ze takato hrcka moze vyt naznak rakoviny + ak sa k tomu prida hrcka na pohl organoch ktoru som mala asi pred troma mesiacmi no uz zmizla...mate s tym niekto skusenosti?alebo to moze byt z antibiotik ktore beriem 5-ty den po niekolkych rokoch .. poradte mam strach viem ze by som mala ist k doktorovi aze takto nic nevyriesim ale chcem vediet co si o tom myslite ,..dik

mate59

lenka - najskôr to bude zdurená lymfat.uzlina, ak by to do pár dní neprešlo,tak potom lekár,dôvod na paniku nie je.

Zaran

Ahoj.
Aj ja mám 15 rokov a tiež som mala takú hrčku na obidvoch pazuchách.Mala som ju len necelý týždeň a potom zmizla.K nijakému doktorovy som s tým nešla jednoducho som to nechala tak.Je tomu už pol roka a odvtedy sa nič také viac nespravilo.

Deria

lenka, nie kazda hrcka je uz rakovina! samozrejme chod k doktorovi, aby si nieco nezanedbala, mozno aj nejaku zdurenu uzlinu a pod. dovodov moze byt viac ale nemas preco panikarcit.