žiarlivosť

Príspevok v téme: žiarlivosť
žiarlivec223

Som strašne žiarlivý chcem so sebou niečo robiť chvílu je to okej,potom zas nie.dôverujem svojej partnerke ale žiarlivosť jej niekedy nedôveruje ako ju mám zalačiť do pozadia? aby odišla najradšej by som bol keby som sa jej zbavil úplne snažím sa aj ked je to tažký boj.Niekedy sa cítim aj menejcenný a dosť ma to štve.Rozmýšlal som už aj že by som mal pokoj keby som zomrel ale potom ma zas napadlo že smrť nič nevyrieši.Vyriešiť to musím ja hned tu a teraz...Niekedy mám chuť napísať partnerke utekaj a už sa somňou netrestávaj aby si sa mala lepšie ale nedokážem to.Ako to zmeniť nechcem byť taký.Chcem aby sme boli s ňou štastní,zamilovaní...Prečo jej vyčítam banality?ako sa zamýšlam že stále sa pýtam len prečo... ah jaj je tu niekto žiarlivý a dokázal to ovládať?

tučiačka

hm pises ako normalny muž či chalan, kolko mas vlastne rokov a priatelka ? a podla toho co tu pises usudzujem ze si inteligentny a mozno nie sebaisty a niekedy to vedie k tomu ze ani partnerka z teba nevie vyjst , co potrebujes a o co ti ide ....a ked jej telefonaty vaadia tak ich obmedz . Vies ako sa musi citit ??? ved ju podozrievas a pritom mozno nemas dovod,, my ženy nemame takych ziarlivov radi i ked ja som s jednym ale dari sa mu to , je perfektný a cim viac a dlhsie sme spolu tym to je lepsie. po´darilo sa mu to zelimjinovat na normalnu hodnotu :D:D:D

žiarlivec223

no nič pozrem sa nato v inej perspektíve! chcem sa zmeniť....musel som sa vyrozprávať nechcem to tu moc rozpisovať naše súkromi

gater

Žiarlivosti sa zbavíš jednoducho. Namiesto toho,že sa jej pri príchode domov budeš pýtať kde bola, prečo tak dlho, s kým bola...atď kľudne jej daruj kvietok :) Keď budeš sedieť sám doma tak nepremýšľaj nad blbosťami ktoré ničia Váš vzťah, ale radšej sa venuj niečomu čo poteší tvoju ženu. Poviem to jednoducho. Sú dve možnosti. Buď budeš robiť niečo úplne iné než je premýšľanie kde ,kedy ,ako ,s kým je alebo môže byť tvoja žena alebo začni mať v p... takú blbosť ako je žiarlivosť. A prečo vlastne keď ju miluješ tak žiarliš ? Žiarlivosť k láske určite nepatrí ... tak si to uvedom. A nebuď k... , vieš ,že keď má muž ženu ...tak sa staraj aby ste sa mali dobre a nie aby sa to rozbíjalo . Veď nemáš prečo žiarliť . Tak sa maj.

žiarlivec223

npr že mi chýba,ako sa má,čo robí,a ked volám tak že či ideme von alebo či mi nespríjemný cestu domov

tučiačka

no a ako casto to je ...kazdu hodinu sms alebo telefonat ? podla mnaa toto je casto a co v nich pises ,,,ak typu ze s kym si a co robis tak nwm nwm...jasne ze sa neciti slobodna. ale kto chce ten sa zmeni ....a pracuje na sebe, nestracaj hlavu

tučiačka

a ona co na to hovorí že žiarlis, omedzuje ju to ? zbadala to vobec ? a preco sa tak malo rozpravate ked sa mate radi ..... no a vlastne co sa tak trapis ked si zistil ze to je hlupost hmmm ...mas dovod na tu ziarlivost vobec

tučiačka

muži čo prehnane a bez dovodu ziarlia maju komplex,nie su vysporiadaný vnutorne smai so osebou .a prečo neodpovvedas na otazky co ti davam?