Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom

Príspevok v téme: Neuznanie reklamacie tricka kvoli odstrihnutym stitkom
ninamina

Ahojte, stretli ste sa uz niekedy s tym, ze vam nechceli uznat reklamaciu, kvoli tomu ze ste odstrihli stitky-visacky z oblecenia??? Ja som pred par dnami chcela reklamovat tricko, samozrejme som z boku odstrihla stitky, a ked som prisla do obchodu, predavacka mi hned povedala ze pravdepodobne mi to firma neuzna, ze to uz je zasah do tricka...to akoze co je?? este som to nepocula.. a dalsia vec - na vsetkych tych stitkoch je predsa vzdy vyznacene kde sa MAJU odstrihnut..Ak by sa to nemalo strihat, mali by predsa informovat ze je to nutne zachovat v pripade reklamacie..

jankaaaaaaaaa

bingham: ved my sa tu bavime o vsetkych tych "stitkoch" ktore su vo vnutri tricka a nohavic napr. tie kde su info o prani, zlozeni, povode
a ked niekto reklamuje tovar ze je poskodeny, tak asi ho nebudu potom predavat dalej ked je nejako poskodeny. tak neviem preco by si mal ist nieko kupovat do obchodu oblecenie bez vysacky kde je znacka

lionesssssss

bingham, si to asi trošku nepochopil :) to nebolo myslené vážne, to som sa ja len trocha dosť pobavila na tom, ako si tu vypísal čo nosíš..aké značky.. :)

lost

jaj hento myslite :)

tak ak ide len on znacku, take nike to ma na kazdom rohu tricka :D

ale tak neviem no.. ja ze tie srandy kde je pranie atd sa mysli :)

no prave tie znacky su riadne prisite ku tricku povacsine, ci nie ?

bingham

Lost...ale my sa asi nerozumieme....ked odtrhnes TEN obldznikovy utvar...kde je znacka...napr NIKE...a pod...tak...mas dodrbane to tricko...

mi chces povedat ze keby si prisiel do obchodu...tak si kupis tricko...kde ti vzadu chyba visacka so znackou.... ???

lost

no podla mna by to mohli mat v reklamacnom poriadku a ak nie, tak potom cez zakony.. ak by s tym mali problem, dosil by som tam nejaky vysuchany stitok...

lost

ale neverim, ze stitok ak sa odtrhne, tak to fatalne poskodi tricko, resp. je to zasah do konstrukcie, to je ako keby som odlepil reklamnu nalepku z auta od predajcu a povedal ze ZASAH DO AUTA< CHOD DOMOV !

jankaaaaaaaaa

ale ked je tam kus bielej latky tak to ako je v poriadku? :DDDD aky to ma ako zmysel? je vobec nato nejaky zakon?