CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

ema25

Izabelka, ale ja sa zblaznim s kratkymi vlasmi :((( clovek sa snazi o ne starat a nic, a dakto si ich umyje raz za tyzden a ma ich po zadok :(((

Izabelka_MT

ema ved ti píšem že nič ti nepomôže už ani neutrácaj peniaze ...radšej sa ostrihaj ....kamarátka sa dala do hola len šticu si nechala a bude mať aspoň zdravé :D:D:D

ema25

Moje vlasy si uz vyse 9 mesiacov nezehlim, nefenujem, pouzivam brezovy sampon, zabaly z olejov, zltok, medu... sem tam si na ne dam nejaku masku z drogerie na konceky alebo mam taky olejcek od chi-silk infusion, ale aj tak mi to nepomaha...stale mam tak isto dlhe vlasy. Takisto uz jem 3. mesiac tablety urcene na zlepsenie kvality vlasov. A nic :/// idem sa z toho zblaznit.

Izabelka_MT

no v takýchto prípadoch už nič nepomôže len sa asi treba dať riadne ostrihať ....aj ja mám zničené vlasy ale dávajú sa mi dokopy ..aj mi podrástli ..

Komčeky

Ema, síce viem, že najlepšie riešenie pri štiepení a lámaní je odstrihnúť, ale ak o vlasy nechceš prísť, tak logicky si ich predsa nestrihaj..! používaj na vlasy kozmetiku špeciálne určenú na štiepenie a lámanie vlasov. Ja mám rovnaký problém, používam už naozaj hocičo, jem vitamíny špeciálne určené na vlasy, používam výživný šampón,používam kapsule, horúci olej .. po každom umytí si vlasy opláchnem žihľavovým odvarom(skús to aj ty) viem, že sa to nedá len tak ľahko vyliečiť, ale aspoň takouto pomocou to utlmíme :) ja už bádam krásny výsledok. Ale štiepenie má predsa nejakú príčinu, fénuješ/farbíš si vlasy? aj to je jedna z príčin

simka111

Možno pomôže kokosový olej, ešte som ho nemala ale chcela by som.. mne sa tiež dosť lámu vlasy, ale asi to bude tým, že si ich fenujem každý druhy deň :( hoci používam ochranný sprej, stále sa mi ničia....

Možno by pomohol prípravok s proteínmi...

ema25

JA som z mojich vlasov uplne zufala :// mala som ich strasne znicene a lamali sa+rozstiepene konceky, tak som si ich podstrihla cca 5 cm...lenze presiel tyzden a uz zasa su asi taky centimeter od konceka zlomene :((( ja neviem co mam robit!! Poradte mi nieco na takyto proble, lebo inak pridem o moje vlasy, lebo sa mi budu stale skracovat :(