CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

04HENNA40

henna dobre vyživuje vlasy lebo je to prírodná farba, je aj farebná aj bezfarebná, vlasy budú po nej výživnejšie lesklejšie, ale musíš maž tú zmes na hlave aspon 5 hodín, nie tak ako píšu na balení inak to nemá žiadný účinok, čím dlhšie tým lepšie, ale po chemickej farbe by si si mala dávať henu až po niakých tých 4 týždnoch :)

kukulienka63

ja mám vlasy niečo nad lopatky a chcela by som mať do leta ešte omnoho dlhšie, len som urobila kiks, išla som ku kaderníčke a tá mi riadne z nich odstrihla, tak mám nejaký sklz a čakám, kedy dorastú, ale toto funguje veľmi rýchlo, uvidíte

LETICIA

elina idem akurat do sprchy aj zmyt tu masku, napisem ci je nejaka zmena. rozmyslam ci si trocha podstrihnut vlasy, radsej to urobim sama za pomoci rodinneho prislusnika, ako v kadernictve by mi vzal z 1cm-5cm, ja nemam ani pod lopatky :-D ja mam mikadu na krku kratke, no z trocha dlhsie pravu stranu dlhsiu a lavu kratsiu.

kukulienka63

Leticia, teším sa na Tvoje skúsenosti po zmytí vlasov, tá cena je celkom zaujímavá
ozaj, teraz som si spomenula, že mi aj toto veľmi pomohlo, toto som si dávala nahrubu po umytí vlasov a spláchla som to po 5 minútach, bolo to super!www. puls. sk/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=2&Itemid=57 Balzam s proteínmi 500 ml Nouvelle - tá veľká modrá krabica

elina

Kukulienka a ked si sa zacala riadit tym kal. a podla neho strihat vlasy,tak po akom case sa ti dostavili vysledky? Ja mam vlasy kusok pod lopatky dufam ze do leta budu dlhsie :) lety to mas super tu masku znama ma tiez nieco z rias a dost jej pomohla

LETICIA

caute baby, rozmyslam ci aj ja to trocha podstrihnut kedze je den leva. hm? ja som to kupovala v drogerke u nas na sidlisku, zatial budem davat sampon, nechcem davat farby, mozno neskor sa vratim ku hene.

este stale mam tu masku na vlasoch, ale nadherne vonia, ma 1,5kg a vola sa ze TREAT ING MASCHERA MASK. je to italske, hned si to aj ja objednam od tej baby a pisu na nej: vdaka aktivnym vytazkom z rias doda aj tym najjemnejsim a najkrehkejsim vlasom srukturu, hebkos a lesk, tak ked to dam dole napisem efekt. ta baba ma cely katalog s touto vlasovou kozmetikou, keby ste chceli tak vam to mozem tiez zohnat stoji okolo 7-8€

kukulienka63

dievčatá ahojte, leticia, ďakujem za tipy, tú violet brown som našla na nete len od Kallosu, opýtam sa v drogerke na ten odtieň, mali by vedieť, dúfam

elinka, držím palčeky, aby tie vlásky ozaj rástli tak rýchlo, ako si predstavuješ a hlavne v lete nech sú už dlhánske

elina

Ahojte kocky tak akurat som si podstrihla vlasky asi o pol cm tak drzte palce aby ten lunar na mna zabral,ale budem pevne dufat ze mi narastu:) inak som kukala v dm tu palletku violet brown a vobec som ju nenasla :( lety a ako posobia tíe riasy?

Leticia

kukulienka od palette.

inac baby do prace chodi za kolegynou jedna co riesi vlasovu kozmetiku a priniesla kolegyni masku na vlasy z morskych rias, tak ju budem riesit tiez ma kilo a pol o takej som este nepocula ani nevidela ani na internete som nenasla, ale vyzera super aj konzistencia.