CO na znicene vlasy?

Príspevok v téme: CO na znicene vlasy?
Leticia

ahojte, mohli by ste mi poradit, co na znicene suche vlasy? bola som ciernovlaska a chcela som ich hnede, dala som si to stiahnut peroxidom, bolo to rysave, ale pekna rysava aj pristala mi,tak som dala znova, aby mi konecne chytila ta vytuzena svetlo hneda, konecne ju mam, ale vlasy mam suche, postiepene. Strihat davat nechcem, lebo mam na mikano trocha kratsie a o dlzku by som nechcela prist, citala som, ze dobra je na vlasy maska med a mlieko, ci? mam aj masku jogurtovu od infonity, poza to niekto? budu mi rast vlasy aj nadalej a tak to dat podstrihnut?

LETICIA

prave preto :-( to radsej dam mame podstrihnut, idem to uz citat, ja som fanatik co sa tyka kozmetiky ci uz vlasovej, alebo na licenie :-D

kukulienka63

poznám to veľmi dobre, chcela som len podstrihnúť vlasy a vyšla som z kaderníctva krátkovlasá a na ospravedlnenie mi kaderníčka povedala, že však dorastú. . . jasné, keď to nie sú jej vlasy

kukulienka63

Milá Leticia, stačí, ak si trošku pristrihneš ofinku, ozaj len pár milimetrov, ide o to, aby si sa nožničkami trošku dotkla tých vlasov a ono to funguje, ja to robím tak, ale mám rovnakú dĺžku, že si prameň po prameni stočím vlasy akoby do takej nitky a trošku zastrihnem a tak pokračujem okolo celej hlavy.

kukulienka63

elinka, toto nemá nič s Tvojími dátumom narodenia, Ty len sleduj lunárny kalendár každý mesiac a tam v daný deň bude svietiť ružový deň, ten otvoríš a budeš pozorne čítať, čo sa krásy týka
www. magazinluna. sk/default.aspx?p=luna rcalendarpage

zajtra a v stredu je lev, a potom až 5. a 6. marca

LETICIA

idem pozriet, ale poznam ten lunarny kalenad , mojej mamci kamoska sa tymto riadi, len moc som enchcela davat strihat, lebo mam mikado a dost kratke a uz som chcela nechat odrast a viem ako to chodi v kadernictve, poviem, ze chcem skratit maximalne centimeter a pozostrihuju mi 5 cm, nebude lepsie ked necham na dalsi mesiac? vlasy nefenujem, len zehlim vzdy po umyti.

elina

Ale ja som to kukala na nete a ten lev je dneska a zajtra. A to mas super ze mas krasne a dlhe vlasky,no dufam ze sa to aj mne takto podari. A to ked som v znameni panna, tak mam iny ten den leva?

kukulienka63

hlavne sleduj ten magazinluna, mne to pomáha, mám tú adresu v záložkách a stále, keď mám chuť niečo robiť s vlasmi, tak sa pozriem, či je ten správny čas, ja si podľa toho vyberám termín u kaderníčky

kukulienka63

čo sa deje? pred chvíľkou som videla, že si sa pýtala, či mi rastú vlasy 5 cm a teraz už ten príspevok nevidím, kto to zmazal? admin?