Vrodené kruhy pod očami

Magy

kruhy pod ocami su tukove tkanivo, koza a vazivo. su dane najme genetikou a tam mastickami alebo kremikmi nic podstatne neporiesis. mozes to ciastocne zakryt vhodne zvolenym mejkapom a tienovanim, ale kruhy ako take neodstranis. teda az na zakrok kozmetickej chirurgie. je to podobne, ako ked ma niekto krivy nos, nerovnake prsniky, odstavajuce usi... proste genetika.
zalezi aj, ci to je fakt neesteticke, alebo len tebe sa to zda. niektori ludia si na tom v urcitom zmysle vybudovali karieru, alebo je to prinajmensom sucast ich typickeho imidzu. zo znamych osobnosti mozem menovat sylvestra stalloneho, alebo selmu blair.

NorahBell

Ja som počula, že vraj taký gélik alebo čo to je zaberá.. volá sa Jan Marini- Factor A Eyes for darkcircles.. ale je to trochu drahé :/

Astor

no mam podobny problem :/ nepomoze ani svatena voda :D da sa jedine zakryt veelmi dobre pigmentovanym korektorom alebo make-upom, ja som si teraz objednala od dermacolu MAKE-UP COVER - Vodeodolný extrémne krycí make-up. pocula som nan same chvaly tak som zvedala...