smrť milovaného

anita20

idme ti napisat mail, moj zomrle na zaciatku januara, je to cerstve a tiez chcem byt s nim a velmi, s takou bolestou s aneda žiť

anitram2

ahoj Anita20,
viem presne co prezivas, mne zomrel snubenec a kazdy ti vravi chce to len cas, ale cas ti ho nevrati a vsetko to tak strasne boli

Magy

zmierit sa s tym asi neda uplne, je to jednoducho, ako ked ti niekto usekne nohu. zit mozes, aj usmievat sa, rozhodne sa zit oplati, hladat nove ciele, snazit sa zase najst stastie, radost, ale stale to bude zivot bez nohy. iny, ako predtym. odlisny. budes musiet sa snazit robit vsetko pre to, aby si zila dalej a vyuzivala to, co ti ostalo, ale ta noha bude stale chybat. hadam som to vyjadril dost jasne. rozhodne sa zit oplati. na to sme tu, aby sme bojovali. alebo chces byt len dalsia polozka v ciernej kronike samovrahov???

Destiny

Je mi velmi luto, co sa ti stalo. Tiez som to zazila. Zmierit sa s tym neda, ale da sa naucit s tym zit. Len to chce cas... To, co teraz prezivas, je velmi tazke, ale raz to preboli a ja ti velmi zelam, aby si v zivote bola este velmi stastna.. Bud silna, nedovol smutku a bolesti, aby ta premohli, nevracaj sa do minulosti. Vela sily!