krče v žaludku

Príspevok v téme: krče v žaludku
Lucinka1987

Ahojte, chcem vás poprosiť o radu. Včera ráno som užila 2x100mg tramalu (na lekársky predpis). Všetko bolo v poriadku, ale okolo obeda sa mi začalo točiť v hlave, chytali ma mdloby, od žalúdka mi bolo zle. Okolo 16:00 som vracala a vracala som stále, nebola som schopná nič zjesť. Nakoniec sa mi podarilo o druhej ráno zaspať. Dnes ráno som vstala a cítla som sa v poriadku, tak som si na raňajky dala cereálny rohlík s klasickým maslom a začaa som cítiť, že ma bolí žalúdok. Počas dňa sa pridružili neznesiteľné bolesti a krče. Mám stvrdnuté brucho bolesti na dotyk. Čo zjem, vypijem hneď vyvrátim. Ďakujem za pomoc

sumec1977

Tri dni už nie je sranda, aby si nebola dehydrovaná a pod. Zavolaj si 155 nech ti poradia, sú tam veľmi ochotní a nič za to nedáš!

Lucinka1987

Prosím váš ľudia, neviete mi niečo poradiť? DNes je to už tretí deň, čo mám kŕče v žalúdku.. a to je ešte len ráno.. ďakujem

Lucinka1987

Moaj doktorka, vraj je to dobre, mám si to dať. a neviem, či tie dnešné krče môžu byť z toho, alebo je to niečo iné

Lucinka1987

Moaj doktorka, vraj je to dobre, mám si to dať. a neviem, či tie dnešné krče môžu byť z toho, alebo je to niečo iné