Priateľ nadáva pri hádke

Príspevok v téme: Priateľ nadáva pri hádke
Dorota222

Mám priateľa vyše roka a niekedy, pri hádkach (ktoré ja zo začiatku vôbec neberiem vážne, skôr ako také malé škriepky), mi povie: \"Čo si úplne jebnutá?\" alebo už aj zaznelo: \"Daj sa vypchať.\" Slova, že sprostá a podobne odzneli už tiež. Vždy ma to hrozne zraní a zabolí a premýšľam, či dokážem toto prekusnúť. Vždy si ale poviem, že to predsa nie je také hrozné, že je len rozčúlený, ale... Je to ozaj tak? Veľmi ho milujem, priznávam a viem, ze často som pri hádkach na vine ja, ale ešte nikdy som mu takto nepovedala, nikdy a nikdy naňho tak nekričím ako on na mňa. Nikdy by som naňho nepoužila také škaredé slová. Som zúfalá, lebo to takej hádke iba plačem a to ho rozčuľuje.

Leela333

Je zbytočné povedať, aby si ho nechala, ale nič iné by som ti ani neporadila. Uváž, či ti stojí za tie slová, lebo chlap sa NIKDY nezmení.

system

nie nieje to normalne, keby ta naozaj miloval nepovedal by ti takto, ani nenadaval. Ale vies co ? to je aj tak jedno lebo ty ho milujes a aj tak snim ostanes, aj keby ti tu napisala matka tereza :D
tak ti mozem popriat max pevne nervy. myslim ze v buducnosti si snim este uzijes zabavi.