VYPADAVANIE VLASOV

Príspevok v téme: VYPADAVANIE VLASOV
Teraziana

Poradí mi niekto, čo mám robiť??..asi rok, možno dva mám veľké stresové obdobie azačali mi dosť vypadávať vlasy....mala som dlhé, ostrihala som sa, aby to nebolo také zlé...aj lieky som brala na prírodne báze,,kadejaké šampony používam,,ale márne....
Už neviem, čo dalej...hoci sa snažim, aby toho stresu bolo tak minim,,,aj tak je to s vlasmi zlé.....

marijam

Mne kamarátka poradila hennu na vlasy..jej to vraj pomohlo, že vlasy jej pekne zhustli...len je to na trpezlivosť..takže je to záležitosť na dlhšie..A určite chcem vyskúšať žihľavu..či už ako čaj alebo zábal na vlasy :-)

marijam

Mám podobný problém..ale ten nastal asi tým, že som schudla..a jedno z druhým..tiež už neviem čo robiť :-/

Magy

dobre si pomenovala pricinu! stres a stresujuce podnety menia hormonalnu rovnovahu a prinasaju rozne vedlajsie efekty. prudke zmeny hmotnosti, kvalita pleti, vlasy. bohuzial, ziadne kremiky ani hluposti ti nepomozu, pokial neodstranis prvotnu pricinu - nadmerny stres. dovtedy bude, ak pouzijem metaforu, vsetko len udrziavanim topiaceho sa pri zivote, ale nie jeho definitivnym zachranenim. minies kopec penazi na pripravky, ale efekt bude minimalny.