chlapi - ake zeny vas viac zaujmu?

Príspevok v téme: chlapi - ake zeny vas viac zaujmu?
sana

zaujimalo by ma ....

- zena, ktora je priatelska, zhovorciva?
- alebo zena naoko "chladnejsia", nepristupnejsia,nedostupna?

asi samozrejme zalezi aj na tom aku ma povahu chlap..ale co robit ked je menej "smely"?.. mam skusenost ze i otvorenejsim pristupom sa situacia nijako nevylepsila z obycajneho priatelstva na nieco viac.

pravy huhu

Zena by nemala byt jesitna, hlupa, narcisticka, exhibicionisticka, malicherna, zakerna, falosna, afektovana, hystericka, pateticka, vypocitava, nemala by si o sebe mysliet, ze je stredom Vesmiru.

olinqaaa

urcite aj tvoja partnerka ma co odpustat. tak prajem vela sil. dufam ze jej odpusttíš a vyrieš ked uz teda nieco riesite. :)

olinqaaa

to som rada .......dufam ze svoju milu nebudes kritizovat za to ze ti daco vycitala ....mozno si na vine prave ty a ona sa nehra na obeť!

olinqaaa

Fero . vies preco zeny sa niekedy vracaju do minulosti ? lebo citia nestalost kt. im muž dal alebo sa prave nejak deje niečo zlomove. Akonahle Ti to zena zacne vyhadzovať na oči niečo sa deje .
Ja by som brala takeho ktory by bol pozorny hlavne to a nestaral by sa iba o seba a svoje vnutorne potesenie lebo potom vznikaju problémy a ak je žena taka citlivejsia -taka ako ma byt v miere:) tak tak ju vedia nietkore veci dorazit a je zufala ze Ta nema . a urcite by som chcela muža co ma pobaví a hlavne podrzí a postara sa v tazkých chvílach ... vies aby to nebolo a nevyznalo iba tak ze aha splnil som si povinnost a teraz chod moja krasna pekne spinkat zajtra sa ti pousilujem ozvat , samozrejme ked vyjde cas a nebudem pracovat , alebo nebudem s kamosmi :D:D takych z duse neznasam. Aby aj nieco obetoval koli zene lebo my zeny sa vieme rozdat a vieme si odvrhnut nieco co mame rady a urcite nefajciar. nealkoholik . aby vedel aj dačo uvarid detom ked som odcestovana a samozrejme .dobry milenec :D

Fero M.

Tak ja viem, že je to na obšírnejšie vyjadrenie, ale nechcem som to tu zahlitiť, to isté by som napísal, keby to napísala žena, teda akého muža ... atd.

olinqaaa

Fero.M - verz mi zeny sa nerady vracaju do minulosti ale nikdy nebudu chciet aby si zabudol co ti raz ODPUSTILI .....A vacsina chce mat zenu citovo stalu ale ved ani muž nie je furt citovo staly jedinec a zeny su predsa krehkesie a viac vytazenejsie- praca-rodina-domacnost- praitelia - muž