atypicky problem ... pls help ...

Príspevok v téme: atypicky problem ... pls help ...
xix

posielam to ece raz .. ak by to bolo dvakrat na fore tak pls. jedno vymazte alebo si to nevsimajte ... a teraz k teme
mam taky dost netypicky problem ... neviem ci je to depresia alebo co za psichycka choroba, no proste ked niekde na nieco
cakam, alebo proste niekde som a musim sediet a nudim sa, al. sa musim nejak tvarit (ako napr. stuzkova) tak ma chyta taky
divny stav zacne sa mi priserne tocit hlava a dustavam nutkanie ako keby som musel ist ihned na wc, popripade ma zacne natahovat
srdce mi bije ako splasene atd. to sa proste neda opisat ... ako keby sa moje telesne funkcie zrychlili o 300% sekunda je vtedy hodinou
... mozno sa vam to zda smiesne ale uz som fakt v koncoch, ked som mal stuzkovu som musel skorej odist bo som to proste nezvladol rodicia
sa nahnevali atd. teraz som na vyske som si myslel ze sa to ako tak vyliecilo ale ono sa to zase vracia a uz ma to zas dostalo, ked idem
do obchodu tak rychlo utekam nak som uz na intraku, ked idem s kamaratmi tak som ako prvi doma ... chcel by som si najist aj dievca, ktore
tak velmi bytostne potrebujem ale kvoli tejto chorobe sa to neda ... zivot je pre mna peklom na zemi, fakt uz neviem co mam robit ...

xix

uz som bol ... a dal mi nejake tabletky (cipralex), lenze to malo neziaduce ucinky a ja potrebujem nieco silnejsie alebo co ... a co ma akoze dorazilo ked povedal ze sa to vilieci bud pouzitim tych tabletiek alebo tym ze si mam "za..." s nejakou babou ... som mu ja hovoril a bol som asi trikrat unho ale stale tie iste "uchilne" kvazi vtipi ... lenze ja niesom taky typ ako si myslel sa zmylil ...