Ako sa naučím spať len 2hodiny za deň.

Príspevok v téme: Ako sa naučím spať len 2hodiny za deň.
Jan

Ahojte vedel by mi niekto poradiť ,ako by som sa mohol naučiť spať len 2-3h za deň bez toho ,aby som sa nepociťoval počas prac.dňa únavu a ospalosť?

Aby som upresnil.Pred 5-timi rokmi som vlastnou vinou pri podnikaní urobil zopár zlých rozhodnutí.Prišiel som o všetok majetok a čo je najhoršie ešte som sa aj dosť veľa zadĺžil,exekucie atd.Aby som mohol o par rokou sa znova postaviť na vlastné nohy a biť konečne len na nule potrebujem mesačne zarobiť veľmi veľa eur.Mám dve práce na 17h denne spolu. Ale aj tak nestíham so splátkami.Musím si nájsť ešte jednu prácu tak na 5-6h aby... Veľa casu mi potom nezostane na oddych.Poradí mi niekto? popripade na email: allforyou@centrum.sk

lost

system

ano aj Edison napr, lenze pravdepodobne spali 1 hod napr po obede..

resp - nevieme co to nanich zanechalo, zdravotne, ci mentalne :D mozno preto boli geniovia? :)

system

vraj einstein spal tiez len 4 hodiny denne, optimalne je 8 hodin pre cloveka. Ono spat 4 alebo 3 hodky denne treba aj vediet. Niekto ked ide spat tak zaspi az o hodinu napr. Vela ludi pred spanim rozmysla a tiez dlho zaspavaju. Treba to vediet, vypustit z hlavy vsetky myslienky a spat.

lost

pokial ma clovek dost toho REMu tak by sa to malo dat :)
poznam ludi co tak spavaju ;)
(3-4hod)
a ziju :) nevyzeraju unavene ..

Valium

Toľko dlhodobo nevydržíš, budeš unavený a po čase budeš aj halucinovať. Napr. skús nespať 2 dni a uvidíš čo to s tebou spraví, na nedostatok spánku sa dá dokonca aj umrieť tak skús spať normálne a nevymýšľať.

ojka

lionesssssss, toľko zvládam i ja, ale to nie je predsa dlhodobé riešenie problému.... a nie ešte 2-3 hodinky... pfffff.... to sa nedá (;

lionesssssss

poznám jednu babu, tej stačí tak 3, max. 4 hodiny spať cez deň, ona by ťa možno vedela vyškoliť :D :D :D

delphia

skus to tak robit par dni a uz nebudes mat nikdy starosti so splatkami....pojdes vonat fialky a budes mat po probleme...